Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem féltek a jövőtöl? Hogyan...

Nem féltek a jövőtöl? Hogyan birkóztatok meg ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen életunt is vagyok, mindennap azt kívánom hogy bárcsak ne kellene még egy napot végig szenvedni.

Nem szeretem a munkámat, nem tudom hogy mit akarok csinálni vagy mit kellene kezdenem az életemmel, sose voltam még nővel, magányos is vagyok.

Próbálom a napjaimat aktívan és hasznosan tölteni de már ez sem segít.

Nem tudok csak félelemmel tekinteni a jövőre hogy sok sok évig még ez vár rám, hisz 30 se vagyok még.



2020. jún. 8. 08:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Én a jelentől is félek. Egy lottó nyeremény kitudna húzni a szarból, de ami most van az sajna nem túl kecsegtető.
2020. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 50 felett tanulok új szakmát. Vágj bele! Csinálj olyat ami érdekel. Ha nem tudod mit szeretnél csinálni, akkor figyeld meg a saját hangulatodat. Mit csinálsz, amikor komfortosan érzed magad.

Ha közel harminc évesen még nem voltál nővel, akkor gondold végig, hogy miért nem:

- Nem volt elég bátorságod kezdeményezni?

- Nem volt elég bátorságod kezdeményezni?

- Nem a nők érdekelnek?


Ha erre a három kérdésre van válaszod már előrébb vagy.


Hidd el egy ismerkedés a nőknek sem egyszerű, ők is tele vannak görcsökkel. Próbálkozz. Mi történhet? Legfeljebb visszautasít, akkor meg ugyan ott vagy mint most. Ha meg nem, akkor egy célt elértél.

Volt egy felmérés. Félénk és "szívtipró" pasikat figyeltek meg ismerkedési szituációban. A "szívtiprók" sokkal több visszautasítást kaptak, mint a félénkek, de azonnal újra próbálkoztak (a következő jelöltnél)

Ha csak az a bajod, hogy nehezen ismerkedsz, regisztrálj valamelyik társkeresőre. Az első lépéseket leegyszerűsíti, hogy mindketten tudjátok, miért találkoztatok.

2020. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a felsorolást elírtam:

- Nem volt elég bátorságod elfogadni a köteledést?

- Nem volt elég bátorságod kezdeményezni?

- Nem a nők érdekelnek?

2020. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinek imponáló egy ember, aki magát is szenvedésként éli meg?
2020. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

@09:20


Abszolút nem jelent semmit.

Engem a környezetem, ismerőseim, barátok haverok sokkal jobban bírnak, mint én saját magamat. :D

2020. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9:38 És boldog párkapcsolatban élsz emellett?
2020. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#2 keresem egy ideje hogy mire kellene váltanom de sajnos még nem jöttem rá.


Azért nem voltam még nővel mert sose próbálkoztam egyiknél se. Gyerekkori bántalmazásból maradt egy csomó önbecsülés problémám. Hiába próbálkoztam mindennemű önfejlesztéssel ez nem jött be eddig.

valószínűleg csak el kellene kezdenem ismerkedni de ezt nem tudtam eddig meglépni.


#4 nem tudom mennyire vagyok imponáló, ezt magamról nem tudom megállapítani te pedig látatlanba úgyszintén nem. Mivel mondjuk az ismerőseimnek fogalma sincs, hogy ilyen gondjaim vannak valószínűleg elég jól leplezem a nyomoromat.

2020. jún. 8. 10:01
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány éves vagy, hogy még csak elképzelésed sincs mihez kezdj magaddal?

A nőkkel kapcsolatban pedig keress egy szakembert

2020. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 26 vagyok
2020. jún. 8. 10:13
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írtam, hanem ébresztőnek.

Szerintem van benned olyan dolog, ami jó. Csak nem tudsz róla. Erre jó az önismeret. És ha fejlődik az önismereted, akkor jobban fogod magad is szeretni, kevésbé fogsz "nyafogós" lenni, magasabb lesz az önbizalom színted is. Magamról is tudom, hogy működik.

Önismeretet meg két dolog adott nekem: visszajelzések (feedback) és önismereti tesztek (16 personality és big5 és társai).

2020. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!