Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki szintén nehezen barátkozó...

Aki szintén nehezen barátkozó introvertált, ti hogy bírkóztatok meg ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam emberek között, és most új munkahelyen vagyok, senkihez nem tudok kb semmit szólni, és ők sem nagyon akarnak hozzám, megvan a kis baráti körük, én meg csak egymagamban vagyok.


a vonatállomáson hazafele direkt odébb ültek a kollegák én meg majdnem elsírtam magam :(



2018. aug. 15. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, hogy "nem barátkozni járok ide". Vannak barátaim a munkán kívül, igaz nem sok, de az elég is. Az elmúlt fél évben javult a helyzet. Olyan apróságokkal, hogy pl kellett egy kávé mert ki voltam, láttam hogy a kollégám is kb a haját tépi és megkérdeztem tőle hogy " kimegyek egy kávéért, te nem kérsz vagy nem jössz" és eljött velem. Legközelebb meg ő hívott és mostmár egész sokszor megyünk többen. Szóval nyugodtan nyithatsz te is mások felé.
2018. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még ráadásként társas szorongással is küzdük. Szóval próbálgatom magam, tanulok, igyekszem kimozdulni a komfortzónámból. Netes ismerkedés lenne jó, csak nekem nincs hobbim, nincs olyan közösség, ami érdekelne. Úgy általánosságban barátkoznk meg esélytelen, nincs ilyen felület 😃


Szóval nehéz. Saját dolgaimmal elvagyok, azt csá

2018. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ők ilyenek, és kész. Ne foglalkozz velük: a munkát végezzétek el, ha kell, dolgozzatok közösen, és csá. Amúgy ne görcsölj rá az ilyenekre, mert 1-2 közös feladat elvégzése - amivel te is be tudod mutatni a tudásodat - észrevétlenül is változtat dolgokon.
2018. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!