Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Voltatok már hasonló helyzetben?

Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy a digitális oktatás óta kb nem keresnek a "barátaim". Egyetlen osztálytársam csak érdeklődött felőlem, pedig azelőtt kezdtem egyre több emberrel jóban lenni. Sportolok, de már az sem nyugtat meg, és a korona miatti kihagyás miatt egyre elégedetlenebb vagyok. Egész nap csak a telefonomat nyomogatom szinte, és nézem a közösségi alkalmazásokat, hogy hátha írt nekem valaki, vagy hátha keresett valaki. Teljesen úgy érzem, hogy számomra nincs ideális barát/megfelelő lány(barátnő).

Ha ti is éltetek át hasonlót, vagy tanácsaitok, véleményetek van, írjátok le! Köszönöm a válaszaitok!

17/F



2020. jún. 4. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, bár engem amúgy sem keresnek sosem csak iskolán belül találkozom a "barátaimmal". De azért picit rosszul esik, szóval át tudom érezni a helyzeted.

Annyit esetleg megpróbálhatsz hogy te keresed fel őket.

16/F

2020. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Akkor fordítsuk meg a dolgot: te keresed őket, érdeklődsz felőlük? Vagy csak ülsz otthon és sajnálod magad. Írjál rájuk, és tegyél fel nekik tíz kérdést arról, mi történt velük az elmúlt két hónapban.
2020. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én megpróbáltam őket többször keresni, de valamiért szóba sem akarnak állni velem, úgy tűnik.
2020. jún. 4. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ők nem a barátaid, sajnos. Ez nem feltétlen a te hibád, manapság nehéz igazi barátságokat kötni. De persze nem ismerünk téged, simán lehet hogy van valami rossz tulajdonságod ami elviselhetetlen és emiatt próbálnak kerülni téged.
2020. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
🥺🥺
2020. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a kor problémája. Mindenkivel ez van valamilyen szinten. :(
2020. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is ugyan így érzek. Hiába vannak barátaim nem érzem magamhoz közel őket.

17/L

2020. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!