Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány titeket is szorongáss...

A magány titeket is szorongással tölt el?

Figyelt kérdés
Nem csak szomorúságot érzek, de rendkívüli frusztráltságot, idegességet emiatt az érzés miatt. Olyan üresség van bennem, amit kétségbeejt.
2020. ápr. 28. 00:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#7

Én 34 éves vagyok, hasonló cipőben.Decemberben lett vége egy 8éves házasságomnak.Nem voltak kapcsoltaim azóta, eléggé padlón vagyok.Most már kezdem elfogadni, hogy ennyi volt.Nem vagyok már fontos senkinek.Enni most már tudok, viszont az alvással nekem is vannak gondjaim, de valószínűleg a bűntudatom miatt.

Próbálom összeszedni magam, napközben elfoglalom magam amivel csak tudom.Persze néha jönnek a mélypontok.

Ráadásul táppénzen vagyok, egy baleset miatt.

2020. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen pont ma lett megint ilyen érzésem. Pedig már kezdtem viszonylag hozzászokni.

21/L

2020. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!