Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány titeket is szorongáss...

A magány titeket is szorongással tölt el?

Figyelt kérdés
Nem csak szomorúságot érzek, de rendkívüli frusztráltságot, idegességet emiatt az érzés miatt. Olyan üresség van bennem, amit kétségbeejt.
2020. ápr. 28. 00:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
21 éves lány (nő?)
2020. ápr. 28. 00:44
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egy korban vagyunk csak én fiúként érzek hasonlóan... :D Mondjuk én azért, mert a karantén óta egy barátommal se találkoztam, hogy ne adjak esélyt a vírus elkapására, és nem tudtam feltöltődni. Amolyan hiányérzet amikor ürességgel párosul. Pocsék egy érzés...
2020. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#3 Hát igen, én eléggé etávolodtam barátnőimtől mostanában, mindenki éli az életét, egyetem, párjukkal összeköltözés stb., és már nagyon nincs kivel beszélgetnen nekem sem :(
2020. ápr. 28. 00:52
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Én szinte mindig egyedül vagyok, munkámban is és itthon is. Tesómékkal szoktam programot szervezni de átlag havi 1 elég, aztán biciklizek, kirakósozok, sütök-főzök, futok, nyelveket tanulok, olvasok stb..elfoglalom magam
2020. ápr. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos tök normális.Énis hasonlóan érzek.
2020. ápr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem, kifejezetten örülök ha nincs senkivel sem közvetlen kontaktusom
2020. ápr. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen. 27 éves fiú vagyok, és 16 éves koromtól 25 éves koromig együtt voltam egy lánnyal. Az wlmúlt 2 évem a magányról szól, igaz volt pár 1-2 hónapos kapcsolatom.

Nem tudok aludni, feszült vagyok, stb.. még akkor is ha nem gondolok ilyesmire.

2020. ápr. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a magányt használd arra, hogy összeírod jövőbeni terveidet, érdeklődési körödet, mit, hogy fogsz tenni, ha végetér ez az időszak, összeírhatsz érdeklődési kört is, kereshetsz csoportokat például.
2020. ápr. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon rossz.
2020. ápr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, az emberek sose töltöttek fel, inkább leszívtak, nem hiányzik senki.
2020. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!