Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Élek még, mi lesz velem, ki...

Élek még, mi lesz velem, ki vagyok?

Figyelt kérdés

Senkim nincs.dolgozni járok, kollégáimat utálom,munkámat utálom, csak szenvedés. családom nincs, haverjaim, barátaim nincsenek.minek élek? fáradt vagyok. semmihez semmi kedvem.mit csináljak? senkinek nem kellek.alíg várom a hétvégét, hogy senkivel ne kelljen kommunikálnom.

egyedűl érzem jól magam.mi lesz velem ha megöregszem? ki fog eltemtni? ha beteg leszek ki fog a korházba meglátogatni? ha rosszúl leszek ki fog mentőt hívni? mit csináljak? mi lesz velem? ff.



2020. jan. 14. 22:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtár látogatás? Művelődési házakban programok? (Ilyen helyeken NAGYON JÓL LEHET ISMERKEDNI!!!)


Művelődési házba ismét tanfolyam folytatásának a céljából járok. (Nem érdekel, hogy korábban nem sikerült a vizsga, újból nekiduráltam magam, MERT SZIMPATIKUS VOLT A TANÁR - akkor is, ha túl szigorú volt.)


Ellát szuper jó tanácsokkal a munka világára vonatkozóan - mit tartana sikeres "elhelyezkedésnek" pl. esetemben!


Ui: mi - akik eljárunk többen ilyen helyekre - NAGYON JÓKAT BESZÉLGETÜNK ÉS MEGOSSZUK EGYMÁSSAL A GONDOLATAINKAT, ÉLETÜNK MINDENFÉLE ÉLMÉNYEIT!!!

2020. jan. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

De még keveset is írtam - mert SOKKAL TÖBB HELYEN VAN sokkal több ismerősöm, akik már évek óta ismernek.


Akár még egyházakba is eljárhatsz - imádkoznak Érted és mindenféle szándékaidért a többiek. Rengeteg személyes közösségépítési lehetőség van, el sem hinnéd, milyen sok.


Kerületi (ha budapesti vagy,) esetleg Helyi (ha vidéki vagy) újságokból is tudsz értesülni a lakóhelyed környékén tervezendő - vagy már meg is valósult - projektekről, rendezvényekről, stb.

2020. jan. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Állatmenhelyeken érdeklődés szerető gazdit kereső lehetséges házi kedvenc iránt?!


(Létezik olyan, hogy segitokutya.net - ez a fajta ARRA VAN KIKÉPEZVE, hogy EMBEREKEN SEGÍTSEN - ha kell.)

2020. jan. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor vagyok depis, több dolog miatt is, főleg mert nincs munkám és van időm itthon depizni. Ha gondolod írj rám. Nem harpok. :) 35N
2020. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14. már öreg vagyok,(lelkileg) úgysem állnál velem szóba.
2020. jan. 16. 22:12
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

15

Azért lehetne kicsit több önbizalmad. Én nem tudnék egy ilyen kivételes lehetőségnek ellenállni. Szedd össze magad!🙄😉👍

2020. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Most látom csak, hogy mit válaszoltál!! Ejj ejj... azért az ajànlatom még áll! :)
2020. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17- az életem semmit nem változott,mintha ma írtam volna a posztot.
2020. okt. 7. 22:25
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez szomorú. De hidd el, általában segít, ha kiírhatod magadból valakinek.
2020. okt. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!