Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel volt/lesz ilyen?

Kivel volt/lesz ilyen?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Apukám családját nem nagyon ismerem/szeretem. Anyukám családjába mindössze 4-en vagyunk. Testvérem, se unokatestvérem nincs. Ha anyukám családjában mindenki meghal, akkor velem mi lesz? Már mondtam, hogy apukám családját nem szeretem/ismerem, és nem is akarom megismerni, mert csak arra vagyok jó, hogy mutogassanak, hogy milyen nagy vagyok stb. Van még valaki hasonló helyzetben? Leírná, hogy milyen? 16/l
2018. szept. 9. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ha felnott leszel lesz munkad parod lehet gyereke(i)d es barataid.

Nem feltetlen az marad egyedul akinek kicsi v nincs is rokonsaga, mint ahogy az sem biztositek arra h nem leszel egyedul x ev mulva ha 3 gyereked lesz es lenne meg 4 tesod.

2018. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi h apukám családjátok nem sok szeretet kapok, anya családjától viszont rengeteget.
2018. szept. 9. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Apámmal és rokonságával nekem sincs semmi kapcsolatom. Nem is hiányzik.

Ne gondolj erre még, az neked még nagyon odébb van. Addigra családod lesz, gyerekeid, akár unokáid is.

2018. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár év múlva felnött vagy, és képes vagy "család" nélkül is megélni.

Eleve minden felnött embernek fontosabb kell, hogy legyen az aktuális élete, baráti köre meg a párkapcsolata, mint a véletlenszerüen kapott rokonok, akikkel semmi közös sincs azon kívül, hogy véletlen rokonságban vannak.

Alakítsd ki a saját életedet, és nem lesz ilyen problémád.

2018. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is pontosan ez van. Igazàból màr csak anyukàm a csalàdom, de nem zavar. A barátomnak pl elég nagy családja van elvileg, de egyik szülője sem beszél a testvéreivel, kb mindenki utál mindenkit. Nem is járnak össze. Ez semmivel sem jobb mintha nem lenne, sőt szerintem valahol rosszabb... Én már 27 vagyok, együtt élünk a baràtommal, vannak barátaim, egyáltalán nem vagyok magányos és nem hiányoznak a kötelező pofavizitek sem amire egyik baratnőm járkàl folyamatosan, mert akkora a családja, hogy havonta egyszer tuti ott kell ülnie valamiért, karácsonykor 4 helyre rohangál, halottak napján meg egész napos vidám temetőtúra 30 fővel. Persze làttam tök jò családokat is ahol kicsit hiányzott nekem is az eérzés, de majd lesz saját családom. Valòszìnűleg lesz majd gyerekünk ès akkor legalább olyan lesz a család amilyenre mi alakítjuk. :) Ha rám hallgatsz akkor nem agyalsz ilyeneken, hanem élvezed a pici családodat, hiszen nem a mennyiség hanem a minőség számít.
2018. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!