Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Élek még, mi lesz velem, ki...

Élek még, mi lesz velem, ki vagyok?

Figyelt kérdés

Senkim nincs.dolgozni járok, kollégáimat utálom,munkámat utálom, csak szenvedés. családom nincs, haverjaim, barátaim nincsenek.minek élek? fáradt vagyok. semmihez semmi kedvem.mit csináljak? senkinek nem kellek.alíg várom a hétvégét, hogy senkivel ne kelljen kommunikálnom.

egyedűl érzem jól magam.mi lesz velem ha megöregszem? ki fog eltemtni? ha beteg leszek ki fog a korházba meglátogatni? ha rosszúl leszek ki fog mentőt hívni? mit csináljak? mi lesz velem? ff.



2020. jan. 14. 22:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hol van az még! Szépen most este keresel az interneten egy szimpatikus pszichológust, és még ma este írsz neki vagy holnap reggel felhívod. Ki fog rángatni ebből, nem így kell meghalnod!
2020. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy? Ne add fel! Barátkozz, ismerkedj. Először neten is lehet, ha úgy könnyebb. Nem tudhatod, mit hoz a holnap.
2020. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Ezt én is írhattam volna, csak nekem már munkám sincs jó ideje és nagyon nem vagyok már fiatal. Most mit tegyek, kössem fel magam a csillárra? (már próbáltam, még az sem sikerült..)

Nos, kórházban nem látogatott senki, mentőt én hívtam, amikor rosszul voltam. Hogy ki fog eltemetni, az abszolút nem érdekel. Ez van.

2020. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Vagy keresel egy szimpatikus, kedves férfit/nőt magadnak, akinek kellesz is. Feltétlen közöld vele még az elején, hogy neked csak olyan valaki kell, aki hív mentőt, ha szükség lesz rá, meglátogat a kórházban, és eltemet, ha meghalsz, és hasznosítja majd a vagyonodat.
2020. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
2. Ez marhaság. Én is nagyon sok éve barátkoztam, ismerkedtem interneten, voltam pszichológusnál is és ugyanott vagyok kb., ahol a kérdező. A pszichológusok csak a pénzed akarják, nem tudnak sokat. Eddig még nem sok újat mondott nekem egyik sem.
2020. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

3-as, tehetsz saját magadért, el kell menni egy pszichiáterhez antidepresszánsért.

5-ös, a pszichológusnak nem az a munkaköre, hogy mondjon neked valamit. Bizonyára nem is jártál tisztességes ideig egyhez se, mert rögtön otthagytad. Nélküled nem fog menni. Súlyos depresszióra pszichiáter kell és gyógyszer.

2020. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Köszönöm, vagy 15 éve szedek gyógyszereket, elfogyasztottam már pár pszichiátert és kórházi ágyat, mégsem lett jobb semmi. Sorry.
2020. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy "még?"

Hány éves vagy?

Tudod... Minden nap egy új lehetőség arra, hogy jobb legyen.

Mi a munkád?

Nem szereted? akkor mi a hobbid?

Legyen a hobbid a munkád. Végezz tanfolyamokat.

Menj emberek közé, vagy ismerkedj neten. (Ha gondolod, rád írok)

Van egy könyv, azt hiszem Szárnyak nélkül szabadon? Mindjárt megnézem. Egy ismerősöm írta. Duschenne (lehet rosszul írom) szindrómás és nagyon pozitív felfogása van. Érdemes lenne elolvasnod.

Korábban sokat bosszankodtam minden butaságon. Aztán mióta egy alapítványnál dolgozom, ahol halmozottan sérült gyerekekkel foglalkozunk, én vagyok a világ legboldogabb embere.

Egészséges vagyok!

Megvan minden végtagom, van rengeteg hobbim, vannak barátaim (ha nem voltak, szereztem), vannak álmaim, imádom a munkám ami mások segítése...

Szóval mindenben a pozitívat.

Lehet tényleg jót tenne egy pszichológus, vagy igazából bárki, aki meghallgat.

2020. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

"ki fog eltemtni? "


Pont ugyanaz mint aki a többieket.

2020. jan. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

-Egyedül fogod jól érezni magad, öregként is.

-Még senkit sem hagytak a föld felett, halála után.

-A kórházban minden délelőtt és délután van vizit, így az orvosod fog látogatni, és össze is tudsz jönni egy ápolónővel, ami most nem sikerül...

-Rosszul lét esetén mindig Te fogsz hívni, ha nem sikerül, akkor a rendőrség halottas kocsit.

-Keress valami hobbit, ahol emberek közzé tudsz menni, talán egyező érdeklődésűek esetén elviseled őket, túra, tánc, stb., ...

2020. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!