Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan éljem túl 30 évesen?

Hogyan éljem túl 30 évesen?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag még sehol sem tartok az életben.

8 általánosom van, jogosítványom nincs, barátaim/barátnőm nincs, nem is nagyon voltak. Nem járok sehova, csak dolgozni. Még a szüleimmel élek.


A fentiek miatt nem is ismerkedem senkivel sem, már a munkahelyemen is kerülöm az embereket, és próbálok elbújni inkább a világ elől.


Nagyon kínos nekem, amikor megkérdezik az emberek, hogy mi a szakmám, mivel foglalkozom, és azt kell mondanom, hogy nincs szakmám... Emiatt nem is kezdeményezek inkább. Az emberek azt hiszik, hogy bunkó vagyok, pedig nem, csak nem szeretnék magamhoz közel engedni senkit sem, mert amikor felteszik nekem ezeket a kérdéseked, vagy azt is, hogy: milyen kocsid van? És hát még jogsim sincs... Az a vicces, hogy kívülről úgy nézek ki, mint egy doktor körülbelül, többen is mondták màr, gondolom ezért is feltételezik az emberek, hogy valami magas végzettségű vagyok, aztán sajnos csalódást kell okoznom nekik...


Nem tudom, hogy mikor fogok tudni változtatni ezen..


2019. dec. 28. 08:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez fejben dől el.

30 évesen egy szakadt autóm volt, és a hitem, hogy többre vagyok hivatott.

41 évesen (ma) 70 országot bejártam,6 hónapos kisfiam, 3 lakás Bpn, ház, 3 kocsi (plusz a szakadt megmaradt nosztalgiából).

Minden fejben dől el.

2019. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

Nekem meg 2 diplomám van és olyan helyen dolgozok ahova a 8 általános is elég.

2019. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is kb ebbe helyzetbe vagyok csak én nő vagyok.
2019. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!