Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan éljem túl, hogy 24...

Hogyan éljem túl, hogy 24 évesen elveszitem, a szüleimet, és az eggyetlen férfi akiért mindent megtennék visszautasit?

Figyelt kérdés
néha azt érzem, hogy meg fogok bolondulni

2014. márc. 12. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nehéz helyzet,de van egy mondás: ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel! Felejtsd el és biztosan lesz olyan,amelyik fel fog venni és te is akarod majd. De amíg ezt nem "engeded el" ez nem fog bekövetkezni!
2014. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Részvétem! :-(

Azt tudom ajánlani, hogy keresd most olyan emberek társaságát, akikre számíthatsz. Családtagjaid, barátaid. Szükséged van a támogatásukra. Könnyebben elviselhető a fájdalom, ha nem maradsz egyedül.

2014. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon sok barátomra számithatok, tudom, de nincs senkihez kedvem, csak egyedül vele akarok lenni, de ő meg nem akar velem...
2014. márc. 12. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Megértem, én is épp reménytelenül szerelmes vagyok...

Beszélj egy barátoddal. Ha inkább egyedül szeretnél lenni, az is érthető, de jobb, ha mégis beszélsz valakivel.

Az is segíthet, ha leírod, amit gondolsz. Vagy írj egy levelet a szerelmedhez, amit aztán soha nem küldesz el neki, de legalább tisztázni tudod ezáltal magadban az érzéseidet. Szerintem én is ezt fogom tenni...

2014. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!