Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, szenvedek,...

Egyedül vagyok, szenvedek, valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok és társfüggő,ezt nem tagadom, nekem jó. Viszont már 18 éves vagyok, internetes ismerkedés sem megy mert egyszerűen nem találok még olyat aki elfogadna, vagy egyszerűen csak egy lányt aki szóba állna velem... Nemrég végre lett 2 kapcsolatom, viszont úgy tűnik a második úgy ért véget hogy egyszerűen már nem tudom mi van vele, nem írt, eltűnt, nem tudom mi van vele, ezért is ideges vagyok a magány miatt is, és rettentő szar belegondolni hogy valami baja esett, e-miatt is pluszba lelkileg rosszul lettem, főleg éjszaka lefekvés előtt jön ki, vagy csak ha abba hagyom a sorozat nézését és elgondolgodok, hiába nem sírtam kis korom óta és szégyenlem, de az utóbbi időben egyszerűen random bekönnyezek, jobban elszomorodok mint alapjáraton... Nincs mellettem senki, élőbe 0 emberi kapcsolatom csak az a 2 lány volt aki eddig volt mellettem akkor teljesen rendbe is voltam lelkileg és MINDEN jó volt... Pszichológus stb kizárva, azt se tudom ezt miért írom ki mert úgy is csak az ajánlatokat fogom megkapni hogy legyek öngyilkos, meg hogy elmebeteg vagyok.. közbe csak magányos vagyok de nem ért meg senki... Ha valakinek volt már ilyen, azon kívül hogy beilleszkedett a többi ember közé hogy oldottátok meg? Én önmagam szeretnék maradni és nem egy elcseszett óriási egós srác lenni, csak maradni aki vagyok, csak nem így egyedül, hogy annyi legyen az egyetlen örömöm ha nézhetem a sorozatot vagy zenét hallgatok, hanem újra ölelést és szeretetet kapni, csak ezúttal nem olyantól aki fél vállról vesz egy kapcsolatot és eldob mint egy kutyaszart, hanem hűségesen kiáll.ellettem mindenen keresztül és elfogad.. De élőbe sincs se gyakorlatom se erőm (se akaratom) ismerkedni és oda menni egy lányhoz, egyszerűen a korom beli lányok mások, nagy elvárással stb.. én pedig a gondjaimat se tudom megosztani senkivel, mert egyszerűen ha van is aki szóba áll velem, legalább 10 20 perc mire vissza ír "oké, de amúgy leszarom" stílusban... Próbáltam nyitott lenni ami nehezemre esett, de most is próbálkozok, egyszerűen csak nem jön senki... És kezdem teljesen elveszíteni azt az apró reményt és maradék életkedvem ami maradt (már ha maradt..)

Jó lenne ha csak úgy rám írna pár ember, amiből az egyik a hűséges párom lenne, a többi max 1-2 pedig IGAZ barát, de milyen álom világba élek én... Sértő megjegyzést kapok eleget szóval ha lehet az arrogáns megjegyzéseket hanyagoljuk, ha nem a pszichologussal jössz elő és van egy jó válaszod vagy beszelgetnél, írj.

Esélyes hogy törlik a kérdést, régebben kiírtam hasonlót de törölték, szóval bocs ha nem reagálok időbe... Aki esetleg magára ismert vagy hasonló, biztos válaszért privátba írj.

Köszi ha elolvastad, és vissza tudod fogni az okoskodó arrogáns énedet amikor választ írsz 😊



2019. szept. 24. 05:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%

Jó, de az megvan hogy ez itt nem társkereső igaz? Itt nem fognak a nyakadba ugrani lányok. Ha akarsz valamit, fogod magad és te írsz rá, ha látsz neked valót. Ahogy tetted egy másik kérdésnél is. De ott is mit csinálsz? Vergődsz meg reklámozod magad. A legbéketűrőbb és legbarátságosabb ember se szereti az ilyet.

Nincs baj azzal, hogy előre vetíted magadról a rossz oldalad. Elárulom neked, hogy én pontosan ugyanezt teszem. De nem így. Hanem csak és kizárólag annak, akivel amúgy szeretnék valamilyen viszonyt kialakítani. Egyébként meg senki nem kíváncsi az én pofámra és lelki nyűgjeimre se, meg semmi köze hozzá egy akármilyen idegennek.

Nagyon megterhelő ám a környezetnek egy ennyire negatív és akaszkodó ember, mint te is vagy. Energiavámpír kifejezésnek olvass utána. És ez egyszer ne dacból. Már ha akarsz magadon segíteni.

2019. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Persze hogy előre elmondom milyen vagyok, erről szól a kérdés egyrészt, másrészt pedig mi értelme olyannal ismerkedni, akiről majd kiderül hogy nem fogad el? Ha megtudják milyen a rossz oldalam, akkor máris kiderül a reakcióból hogy milyen emberek, és érdemes-e foglalkozni vele, vagy nem fogad el.
2019. szept. 24. 18:23
 13/38 anonim ***** válasza:
84%
Jézus úristen... tényleg kár beléd a szó.
2019. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
86%

Te miért várod el, hogy elfogadó legyen veled egy lány, amikor te nem vagy az? Egy értelmes ember csak olyat vár el, amit ő maga teljesíteni tud. Írok példát, hátha megérted:

- fitt vagyok, elvárom, hogy a párom is az legyen

- céltudatos vagyok, elvárom ezt a páromtól is

- türelmetlen vagyok, ezért nem zavar, ha a párom is az


Az elfogadás roppant egyszerű dolog. Akkor fogadsz el valakit, valamit, ha a több jelzőkből több van, mint rosszakból, ugyanis azért fogadod el, mert a jó dolgok kárpótolják a rosszakat. Nálad viszont a rosszakból sokkal, de sokkal több van, így egy lány csak magának ártana azzal, ha összejönne veled, hiszen nyerne magának egy olyan srácot, aki semmit nem tud nyújtani, ellenben csak elvár mindent tőle. Mentális betegek hóbortja ez. Az, hogy nem veszik észre magukat.


Amúgy mit hiszel, ha naponta kiírsz egy újabb kérdést, akkor történik valami? Hogy a huszadik kérdésed után álmaid lánya önként a ketrecedbe röppen? Hogy a harmincadik kérdésed után minden lány és fiú úgy fog viselkedni, ahogy te szeretnéd?


Az, hogy a rossz oldalad elijeszt másokat, az bizony a te hibád. "Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter."


Változtass, vagy szokd meg a magányt.


L

2019. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Te pedig ne legyél ekkora paraszt, és ha nem tudsz segíteni, NE SZÓLJ HOZZÁ. Ez ennyire egyszerű.

Mert te annyira tudod hogy én nem tudnék hűséget adni.. Ha neked elvárás hogy a srác mindenképp egy modell legyen, az csakis a te bajod, ilyen külsőségekre mentek és csodálkoztok hogy nincs igazi szeretet.. Mindegy is, megkérlek hogy soha többet ne szólj hozzá ahhoz amit kiírok, mert egyszerűen nem érdekel a szidás.

2019. szept. 24. 18:48
 16/38 anonim ***** válasza:
88%
Megkérni meg lehet, de nem fog teljesülni. Ha te jöhetsz minden nap sírni, mi meg jöhetünk a válaszainkkal.
2019. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Ja, csak a kérdésre olyan választ kéne adni ami segít is, nem csak a kérdezőt szidni. Ha nem tetszik tovább lehet görgetni, ez ennyire egyszerű
2019. szept. 24. 18:53
 18/38 anonim ***** válasza:
84%

... de... kaptál választ.

Azt azonban véletlen sem vagy hajlandó még csak megfontolni se, hogy a hozzáállásod nem egészséges. Pedig tényleg nem. És hogy saját magad gáncsolod el.

De van egy bölcs mondás: annak, aki nem akarja, nem lehet segíteni.

2019. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
86%

Legyél nyitott, ne a monitor előtt ülj.

Legyél önkritikus, és tudd, hogy sokszor te lehetsz a hibás.

Legyél elfogadó, ha azt szeretnéd, hogy mások elfogadjanak, te is fogadd el őket.

Legyél érdeklődő, kezdj bele pár hobbiba, ahol lehetőleg megismersz másokat.

Szokj le az önsajnáltatásról, az emberek nem szeretnek örök energiavámpírok közelében lenni.

Szokj le a gyűlölködésről, ne ítéld el az embereket egyetlen dolog alapján, amit tudsz róluk.


Akkor írd ki a következő kérdésedet, amikor ezeket mind megtetted, és hetek után sincs semmilyen eredmény.


L

2019. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
próbálok nyitott lenni, hozzám képest már az is nyitott hogy emberekkel próbálok beszélni.. Te lány, valamennyire látom hogy segíteni is akarsz, csak nem értesz meg és ez idegesít.. Azt hiszed nem fogadom el az embereket, azt aki magamutogató ribi hát azt nem is és ezt nem várhatod el tőlem.. Viszont a barátnőm nem volt modell, elfogadtam persze nem az érdekel milyen valaki külseje, a hibáit sorolhatnám reggelig, mert azt sem szerette ha megérintettem vagy akármi, mégis elfogadtam ameddig el nem tűnt szó nélkül.. Azt a rengeteg hibát elfogadtam mert szeretetet akartam kapni és adni, és rohadtul ELFOGADTAM a hibáit, amiket ne fogok mind leírni, de legyen annyi elég hogy szóba se álltam régen olyan lánnyal akinek csak volt egy barátja előttem, nem a saját akaratából de nem egy ember volt már vele együtt testileg, nehéz volt, nagyon, de ELFOGADTAM. Nem ismersz, ne mond hogy ne vagyok elfogadó, de egy alulöltözött csitrik aki flörtölget mindenkivel, na azt sosem fogom elfogadni, ebbe előítéletes vagyok igen, de ha elfogadnám se szeretnék olyan lányt akiről nem lehet levakarni a fiúkat, és egyszerűen nem tudnék olyan lányba bízni aki olyan tömeglány.. A leg nagyobb gond az hogy nem tudom jól kifejezni magam, legtöbbször az idegesség beszél belőlem, mert senki se ért meg, ti se.. Csak szeretném ha valaki elfogadna, ennyi, és az is tény hogy próbálom minél rosszabbnak beállítani magam, de ez se azért van hogy másokat szidhassak, és nem nézem magam szupernek, egyszerűen arra vágyok hogy ha rosszat mondok magamról akkor is legyen aki elfogad, mert ha ismerkedsz valakivel, és megmutatod a törődő kedves oldalad, attól még egyszer észre fogja venni hogy van egy másik oldalad is, és ha később derül ki hogy nem fog elfogadni, az megint egy csalódás, sokkal nagyobb csalódás, én pedig még egyet nem élnék túl..
2019. szept. 24. 19:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!