Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, szenvedek,...

Egyedül vagyok, szenvedek, valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok és társfüggő,ezt nem tagadom, nekem jó. Viszont már 18 éves vagyok, internetes ismerkedés sem megy mert egyszerűen nem találok még olyat aki elfogadna, vagy egyszerűen csak egy lányt aki szóba állna velem... Nemrég végre lett 2 kapcsolatom, viszont úgy tűnik a második úgy ért véget hogy egyszerűen már nem tudom mi van vele, nem írt, eltűnt, nem tudom mi van vele, ezért is ideges vagyok a magány miatt is, és rettentő szar belegondolni hogy valami baja esett, e-miatt is pluszba lelkileg rosszul lettem, főleg éjszaka lefekvés előtt jön ki, vagy csak ha abba hagyom a sorozat nézését és elgondolgodok, hiába nem sírtam kis korom óta és szégyenlem, de az utóbbi időben egyszerűen random bekönnyezek, jobban elszomorodok mint alapjáraton... Nincs mellettem senki, élőbe 0 emberi kapcsolatom csak az a 2 lány volt aki eddig volt mellettem akkor teljesen rendbe is voltam lelkileg és MINDEN jó volt... Pszichológus stb kizárva, azt se tudom ezt miért írom ki mert úgy is csak az ajánlatokat fogom megkapni hogy legyek öngyilkos, meg hogy elmebeteg vagyok.. közbe csak magányos vagyok de nem ért meg senki... Ha valakinek volt már ilyen, azon kívül hogy beilleszkedett a többi ember közé hogy oldottátok meg? Én önmagam szeretnék maradni és nem egy elcseszett óriási egós srác lenni, csak maradni aki vagyok, csak nem így egyedül, hogy annyi legyen az egyetlen örömöm ha nézhetem a sorozatot vagy zenét hallgatok, hanem újra ölelést és szeretetet kapni, csak ezúttal nem olyantól aki fél vállról vesz egy kapcsolatot és eldob mint egy kutyaszart, hanem hűségesen kiáll.ellettem mindenen keresztül és elfogad.. De élőbe sincs se gyakorlatom se erőm (se akaratom) ismerkedni és oda menni egy lányhoz, egyszerűen a korom beli lányok mások, nagy elvárással stb.. én pedig a gondjaimat se tudom megosztani senkivel, mert egyszerűen ha van is aki szóba áll velem, legalább 10 20 perc mire vissza ír "oké, de amúgy leszarom" stílusban... Próbáltam nyitott lenni ami nehezemre esett, de most is próbálkozok, egyszerűen csak nem jön senki... És kezdem teljesen elveszíteni azt az apró reményt és maradék életkedvem ami maradt (már ha maradt..)

Jó lenne ha csak úgy rám írna pár ember, amiből az egyik a hűséges párom lenne, a többi max 1-2 pedig IGAZ barát, de milyen álom világba élek én... Sértő megjegyzést kapok eleget szóval ha lehet az arrogáns megjegyzéseket hanyagoljuk, ha nem a pszichologussal jössz elő és van egy jó válaszod vagy beszelgetnél, írj.

Esélyes hogy törlik a kérdést, régebben kiírtam hasonlót de törölték, szóval bocs ha nem reagálok időbe... Aki esetleg magára ismert vagy hasonló, biztos válaszért privátba írj.

Köszi ha elolvastad, és vissza tudod fogni az okoskodó arrogáns énedet amikor választ írsz 😊



2019. szept. 24. 05:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

Azért törölték a kérdést, mert már vagy húsz alkalommal megkérdezted, és mások kérdései alá is szívesen leírod ugyanezt egy rövidebb változatban.


Először is szokj le erről a panaszkodó hangnemről. Senki sem szereti ezt.


Az, hogy 2 hétig beszéltél egy lánnyal, az nem kapcsolat, ki lett ez nyíltan mondva? Nem, hiszen akkor nem tűnt volna el.


Mivel semmi nem érdekel, mivel otthon buslakodsz, ezért nem fog a semmiből csak úgy írni neked valaki, hogy "Jöjjünk már össze!", ezt el is felejtheted.


Ha nem érted meg, hogy a visszahúzódó és a maga mutogató lányok és a hozzád hasonló és egós srácok közt végtelen az átmenet, akkor felesleges bármit tenned. A saját egód (igen, ez a mentalitásod vagy ostoba vagy egoista) fog meggátolni mindenben az életben.


Az a baj, hogy csak elvársz. Elvárod, hogy rögtön válaszoljanak, elvárod, hogy te legyél az egyetlen srác a lány életében, elvárod, hogy a másik élete rólad szóljon, stb. Nem.


Semmi olyat nem tudsz adni, amit más fiú ne tudna, sőt, olyan, aki emellé nem egy kisajátító, szuicid alak.


Változtatnod kell magadon, mert lehet, hogy te szereted, hogy életunt és társfüggő vagy, de a többség ezek miatt tartani fogja az öt lépés távolságot, és helyesen teszik.


L

2019. szept. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Ki kell mozdulni, nem a sült galambot várni. Mit vársz ettől a kérdéstől? Hogy tömegével írnak a csajok, hogy jajjteszegény? Eleve ez a negatív hangulat, hozzáállás taszítja az embereket. Ne a problémáidat akard megosztani, hanem az örömödet. Érdeklődni kell a másik iránt, de nem szabad túl soknak lenni. Valami hobbid csak van, keresgélj azokon a fórumokon barátnőt, mert a közös érdeklődésből ki lehet indulni.
2019. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem simán csak b'*i vagy
2019. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Látom az arrogáns barmok még mindíg itthon vannak, egyéb normális válasz?

Tudnám az ilyenek minek írnak ha nem segítenek..

2019. szept. 24. 15:44
 5/38 A kérdező kommentje:

1-es, ha panaszkodás ha nem, ez a kérdésem, és megmondtam hogy milyen emberek NE írjanak, te mégis írtál..

Ezek szerint elírtam valahol, mert együtt voltunk.

Nem véletlenül keresek a sajátomhoz hasonlító lelkű lányt, nem akarok én olyan lányt magam mellé akinek egyenesen elvárása hogy a másiknak legyen önbizalma és semmi lelki problémája nem lehet, egy Igazi lány elfogadja és hűségesen szereti azt akit szeret. (Amilyenek ti nem lesztek soha, mert külsőre mentek, meg egyéb hülye belsőségekre)

Szóval ha lehet ilyen "válaszokkal" hanyagoljatok engem, menjetek máshova trollkodni meg szidni a kérdezőket.

2019. szept. 24. 15:47
 6/38 anonim ***** válasza:
84%

Ha az első az, akire gondolok akkor jelzem kis pajtás, hogy az oldalon ő az egyik legértelmesebb tizenéves.

Pont úgy viselkedsz lassan, mint az oldal egyik incel trollja, ami elég szomorú. Ha nem tetszik valami, akkor nekiállsz hisztizni. Fel kellene lassan nőni.

2019. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig az a szomorú, hogy a kérdéseket hozzátok hasonló troll barmok "támadják meg", és egy normális választ sem kaptam eddig. Gondoltam lesz valaki aki hasonló helyzetbe van és megért, erre nesze, csak ilyenek írnak..
2019. szept. 24. 16:54
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Másnak is vannak lelki bajai, de nem azzal kezdünk egy kapcsolatot, hogy nyakon öntjük a másikat a szarságainkkal.
2019. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%

Mondom én hogy tiszta bombanős, csak ő meg lelkileg szenvedős.

Nézd, kisfiam van az a helyzet, amikor messziről látszik egy emberről, hogy nem kell sajnálni mert saját magát veri bele a sz-rba.

Ha neked kényelmes ott benne csücsülni, hát csak hajrá. Én elhiszem, hogy kellemesen langyos de akkor ne sipákolj, hogy büdös van! Ha meg nem tetszik, tegyél ellene! Láttam már jó pár kérdésed és válaszod, kaptál épp elég tanácsot. De te csak azt tudod fújni, hogy neked de milyen rossz. Hát kérlek, másnak is az.

De ettől még nem szövi bele minden lelki nyűggel küzdő ember a válaszába, hogy éppen mi bántja. Te viszont bárhova és bármit is válaszolj, leírod hogy neked csak egy kedves lány kell, blablabla.

Akkor is, ha a kérdés az volt, szeretitek-e az őszt?

És ez tényleg nagyon gáz. Ha leszoksz erről az önsajnáltatásról, nem fogod kapni az ívet. Ez ennyire rém egyszerű.

2019. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

8-as, persze hogy másnak is vannak. Tapasztalatból mondom hogy a lányok nem elfogadók, de ha leírom magamról a rosszat, márpedig nem erősségem fényezni magam, és elfogadja azt a rosszat amit leírok magamról, akkor az máris jó, mert elfogad. Én elfogadást szeretnék, nem pedig azt hogy leírom magam minden jónak, a végén kiderül hogy nem vagyok egy önbizalommal teli srác, és akkor máris el vagyok hanyagolva. Nem bulizok, nem vagyok tele önbizalommal, ez van. Aki ezt elfogadja arról tudom hogy tényleg elfogad és nem külsőségekre megy.

Utolsó, még csak az kéne hogy a fiad legyek.

2019. szept. 24. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!