Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Airbnb szálláson nem lehet...

Airbnb szálláson nem lehet enni a hűtőben lévő dolgokból?

Figyelt kérdés

Volt egy foglalásunk, ami után kaptunk egy üzenetet a tulajtól, röviden hogy milyen bunkók vagyunk, hogy fogyasztottunk a hűtőben lévő cuccokból.

Nem minibár, én azt gondoltam, hogy az előző lakók hagyták ott, én sem dobnám ki azt, ami még jó. Sőt, van amit én is ott vagyok a szálláson. De ezek szerint ezek a saját dolgai voltak. Miért hagyja ott, hogy ha az övé? Ugyanígy a vécépapírt, szappant, tusfürdőt satobbit is használja az ember, mégsincs megkövezve érte.


2018. jún. 9. 09:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az AirBnb nem szálloda. De amúgy a szállodában is ki kell fizetni (nem is keveset!), ha fogyasztasz a minibárból.

De az is egy megoldás lett volna: ha felhívod a tulajt és megkérdezed, hogy fogyaszthatsz-e belőle, Nektek van-e otthagyva?

2018. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Az Airbnb lakások nagyja befektetésként vett lakás, a kutya f..sza se lakik ott. Én még nem is hallottam ilyenről, hogy van olyan barom, aki képes kiadni a saját lakását egy hétre amíg nyaral.


Nem a kérdező a hülye, de legalább megtanultad: ezentúl kérdezz rá ilyen dolgokra.

2018. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%

"Én még nem is hallottam ilyenről, hogy van olyan barom, aki képes kiadni a saját lakását egy hétre amíg nyaral."


Ja, és amiről Te nem hallottál, az nem is létezik, ugye? :-)

Képzeld, külföldi csoportokban is van olyan, nem is egyszer, hogy valaki elutazik egy hétre és addig kiadja a lakását.

2018. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvető viselkedési norma, hogy nem esszük meg a házigazda ételét, ha nem kínálta fel. Igen, jó nagy prosztó voltál. Mondjuk én az elején közölném a házirendet a vendégeknek.


Más tisztálkodási szereihez, meg higiéniai és egészségügyi okokból sem nyúlunk.


Van, ahol az airbnb-s lakásban él a tulaj, csak a szobát adja ki.

2018. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!