Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Airbnb szálláson nem lehet...

Airbnb szálláson nem lehet enni a hűtőben lévő dolgokból?

Figyelt kérdés

Volt egy foglalásunk, ami után kaptunk egy üzenetet a tulajtól, röviden hogy milyen bunkók vagyunk, hogy fogyasztottunk a hűtőben lévő cuccokból.

Nem minibár, én azt gondoltam, hogy az előző lakók hagyták ott, én sem dobnám ki azt, ami még jó. Sőt, van amit én is ott vagyok a szálláson. De ezek szerint ezek a saját dolgai voltak. Miért hagyja ott, hogy ha az övé? Ugyanígy a vécépapírt, szappant, tusfürdőt satobbit is használja az ember, mégsincs megkövezve érte.


2018. jún. 9. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van a kiadónak tényleg bunkóság volt bele enni a kajájukba zabagép :D
2018. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát én más tusfürdőjét se használnám. Sőt, a műfalloszt sem csapnám elő az éjjeli szekrényből. Ez a dolog csak úgy működhet, ha tiszteletben tartod mások cuccait.
2018. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

“Miért hagyja ott, hogy ha az övé?”

Mert te magaddal vitted a nyaralásra a hűtőd teljes tartalmát? Amíg elutazol, addig kiadod a lakásod, de visszatérve szeretnél mindent ugyanúgy, ugyanott találni, a kajádat is. Amit kiettél, azt pótolnod kellett volna, úgy illik.

2018. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem és nem, te valamit durván félreértesz. Nem használhatod a lakás tulajdonosának a tisztálkodó szereit, sem az ételét, se semmijét, csak kizárólag a lakását. Oké, a vécépapír rendben, de semmi más dolgát ne használd el. Mint egy szállodába, ide is vidd a saját cuccaidat, azokat használd.
2018. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De ő nem elutazik hanem ebből él. Nem lakik itt a tulajdonos.

Én is adtam ki lakást, ha az előző lakók hagyták ott én is otthagytam a következőnek.

Jó hogy nem már ba.meg raktárnak használja a lakást mig kiadja. Ha nem lakik itt miért nem vitte magával?

A szállodában is adnak tisztálkodószereket, kávét, teát, cukrot, jobb helyeken tejet is raknak minden nap a hűtődbe. Oda sem viszel magaddal mindent mert ez JÁR. Mint ahogy Airbnbn is sok helyen az alapfelszereltség része a sampon tusfürdő stb.

2018. jún. 9. 11:05
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Sokan valamit rohadtul félreértetek. Az airbnb-nél a tulaj KIADJA a lakását pár nap időtartamra, NEM LAKIK OTT!!!!

A lakás olyankor kb. egy átjáróház, jönnek turisták pár napokra, akár hetekre, ott alszanak/fürdenek/főznek maguknak, cserébe az az elvárás, hogy megfelelő állapotban hagyják ott a kecót, nem mindent összeokádva és mocskosan.

Na most a gyengébbek kedvéért, a tulaj nem lakik ott, ügyintézni megy csak oda, kulcsokat átvenni meg ha valami gond adódna, akkor van ott. Tehát NEM lakik ott. Ergó a bérlő honnan a bánatos atyaúristenből tudja, hogy a hűtőben a tulaj dolgai vannak, főleg ha az a szerencsétlen még fel sem hívta a figyelmet, hogy figyu srácok, van a hűtőben egy rúd kolbász meg két sör, azt hagyjátok békén. Senki nem gondolatolvasó, emellé még egy jó nagy paraszt is volt a bérbeadó.

2018. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Tudod mi a különbség az Airbnb és a szálloda között?

Hát ez.

Gondolkodj el rajta kicsit.

2018. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Csak akkor ehetsz a kajából, ha konkrétan mondják, hogy nyugodtan egyél belőle. A tusfürdőt, sampont is akkor használhatod.

Talán egyedül a WC papírt használhatod.

2018. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
6-os, te vagy itt a “gyengébb” szóval a te kedvedért: igenis sokszor olyan is Airbnb-zik, aki benne él a lakásában, de egy adott időpontban nem lesz otthon pár napig, ekkor kiadja. Sehol nincs előírva, hogy csak “lakatlan” lakást lehet kiadni. Mi évente egyszer 1 hónapra elutazunk, olyankor rendszeresen kiadjuk arra az egy hónapra. És rohadt ideges lennék, ha az emberek kizabálnák a spájzból a befőttjeimet, elhasználnák a tusfürdőmet, meg ilyesmi.
2018. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az airbnb kiadja, igen, de bizony sokan egyébként ott is laknak és csak 1-2 hónapra adják ki másnak.


Bunkóság megenni, ennyi, NEM neked lett otthagyva.

2018. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!