Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek be nem fejezett...

Szerintetek be nem fejezett dolgokból van több az életben vagy az el sem kezdettből?

Figyelt kérdés

Egy barátommal azon vitáztunk, hogy a bátorság esik inkább nehezére az embereknek, hogy belekezdjenek valami újba, vagy pedig a kitartás, hogy befejezzék, amit elkezdtek.


Én a környezetemben nagyon sok embert látok, aki félbehagy dolgokat, de felmerül a kérdés, hogy mennyi minden van, amit el sem kezdenek, csak mi nem tudunk róla.


Szerintetek melyikből van több és melyik a fontosabb tulajdonság?


Szerintem a kitartás fontosabb, mert bár lehet, hogy kevesebb dologba kezd bele az ember, de azokat legalább befejezi és jobb esetben meglesz a gyümölcse. Viszont személyes megfigyeléseim alapján ennek jobban híján is vannak sokan.Ti mit gondoltok? Nektek melyik a nehezebb?



2018. jan. 30. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Az el sem kezdett is befejezetlen... :)
2018. jan. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem el sem kezdettből...ezt magamon tapasztalom. Ha valamit elkezdtem, akkor azt 90+%-ban végigvittem, viszont nagyon sok dolog volt, amibe nem is mertem belekezdeni.Ha csak a szerelem témakörét veszem, ott én is és más emberek is szerintem eléggé félénkek vagyunk.NEm merünk lépni.

Szóval szerintem az el sem kezdettekből van több, holott ezeket később 1000x jobban megbánja az ember, mintha elkezdett volna valamit és belekubott volna.Mert ott van a "ha"...

2018. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!