Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz eldobható dolgokból enni?

Gáz eldobható dolgokból enni?

Figyelt kérdés

Persze ha jön valaki annak nem azt adunk.


Ne szeretek mosogatni és így egy csomó időt megspórolok


2017. jún. 6. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a felesleges hulladék képzését, de nem is valami elegáns, az is igaz. Egy tányért és egy villág elmosni szerintem nem sok idő, próbáltál már főzni egy nem hiperegyszerűt, pl. valami pucolandó zöldségekből mennyiségi ételt? Az a sok.
2017. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Gáz a picshád! Ugy étkezel,ahogy neked kellemes!
2017. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Te milyen sokat szemetelhetsz?
2017. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

A te dolgod, de legalább gyűjtsd szelektíven.

A munkahelyemen eldobható ételhordóban ebédelek, mert abban hozzák az ebédet (cég fizeti, ha magam viszem, azt nem fizetik, így anyagilag spórolok), de van, amikor azt is elmosogatom, mert itthon még tudom használni másra (pl. cserepes növény alá, az egyik ilyenben lufit tárolok, egy margarinos dobozt befogtam elemtárolónak, konzervdobozból asztali toll- és ceruzatartó lett), szóval még az eldobhatót sem mindig dobom ki.

2017. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
72%

Az eszem azt mondja hogy gáz. Én mindig elcsodálkozom mennyi szemetet termel egy gyorsétterem.


Kólás pohár, papír alátét, egy csomag a szendvicsnek, egy a krumplinak, egy a desszertnek, eldobható kés villa....Egy családi ebéd egy kukányi szemét.


Másrészt én utálok főzni, mosogatni. Néha én is inkább választanám a kidobható dolgokat.

2017. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gáz a francokat, a papír legalább lebomlik.
2017. jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!