Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ennyire nincsenek tekinetettel...

Ennyire nincsenek tekinetettel a szomszédokra, családokra?

Figyelt kérdés

Szomszéd lakást megvették és most dolgoznak ott.

Ezzel ugye nincs is gond,mert meg kell csinálni,de nem hiszem el,hogy vasárnap nem lehet tekintettel lenni másokra.Fúrnak,csapkodnak stb...Ezzel sincs gond,de én úgy gondolom,hogy az ilyen munkával meg lehet várni azt a 8-9 órát.De nem,még 7 óra sem volt,már csapkodtak..azóta csak ülök és hallgatok..hétköznap oké,általában olyankor mindenki dolgozik,de vasárnap?

Lehet én fújom fel,de mi is mikor csináltuk a lakást, tekintettel voltunk másokra.


2014. jún. 1. 07:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

nálunk már két éve dolgoznak a lakáson. délután 4-5 óra fele kezdenek hozzá és 10 órakor még fúrnak kalapálnak hétköznap! hétvégén már 6 órakor kezdik a zörgést este 8-9 óráig be se fejezik és már néha elviselhetetlen, főleg ha az embernek fáj a feje és akkor is a fúrást kell hallgatnia vagy a szomszéd zenét hallgat és áthallatszik, hiába kopogtatok vagy csöngetek nem hallja a muzsikától

mikor meg nem szól semmi nincs otthon vagy csak b*szik kijönni

2014. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem vasárnap legalább 9 ig nem szabadna zajongani, de a városi rendelet szerint vasárnap nem szabad 8 elött fúrni, faragni. Ezt ők is tudják, de nem foglalkoznak vele.
2014. jún. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!