Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ennyire nincsenek tekinetettel...

Ennyire nincsenek tekinetettel a szomszédokra, családokra?

Figyelt kérdés

Szomszéd lakást megvették és most dolgoznak ott.

Ezzel ugye nincs is gond,mert meg kell csinálni,de nem hiszem el,hogy vasárnap nem lehet tekintettel lenni másokra.Fúrnak,csapkodnak stb...Ezzel sincs gond,de én úgy gondolom,hogy az ilyen munkával meg lehet várni azt a 8-9 órát.De nem,még 7 óra sem volt,már csapkodtak..azóta csak ülök és hallgatok..hétköznap oké,általában olyankor mindenki dolgozik,de vasárnap?

Lehet én fújom fel,de mi is mikor csináltuk a lakást, tekintettel voltunk másokra.


2014. jún. 1. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Szólj nekik,lehet ,hogy eszükbe sem jut ,hogy ez másokat zavar,én is voltam már úgy,hogy szólt a szomszéd valamiért,bocsánatot kértem és próbáltam úgy csinálni,hogy mindenkinek jó legyen.
2014. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Gondolj arra, hogy egyszer be fogják fejezni :) Írjátok ki a lépcsőházba, hogy hétvégén 8-6ig lehet dolgozni... vagy 9től, ahogy jobbnak látjátok. A mi "új" (már egy éve itt laknak) mindennap, hétvégén is! reggel 7 és este 10 között szinte folyamatosan mosnak... nem túl hangos, de azért érezzük a mosógép rezgéseit.
2014. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nos, reggel hattól este tízig siman belefér, nézd meg a házirendeteket. Emellett gondolom van munkahelyük, eselyes hogy csak vasarnap érnek ra.
2014. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nézd meg a házirendet, nálunk pl vasárnap tilos zajos dolgokat csinálni egész nap a házirend szerint.
2014. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mit lehet mosni reggeltől estig? hányan laknak abba a lakásban? szerintem ez nem normális. Valami más gépet használhatnak. kérdezz rá náluk hogy mi ez az állandó gépzaj?
2014. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hétköznap is itt vannak.Házirend? ilyenről még nem is hallottam :) Engem nem zavar,hogy dolgoznak vagy valami,félre ne értsétek,csak azt hittem legalább vasárnap kora reggel nem csapnak zajt.Na de ez van..
2014. jún. 1. 08:18
 7/12 anonim ***** válasza:
az ötödik voltam és a 2.nek tettem fel a kérdést.
2014. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondnoktól, vagy közös képviselőtől kérd el a hézirendet és olvas el, hogy nálatok mik a szabályok a zajjal kapcsolatosan.
2014. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bunkók.. de igen, legalább vasárnap reggel tekintettel lehetnének. Mi építkeztünk, egy társasház tetején... gondolhatod. Mi szombat-vasárnap nem is dolgoztattunk egyáltalán! Amikor beköltöztünk, de még nem volt kész, mindig kiírtuk a lépcsőházban, hogy most zajosak leszünk két napig, amiért előre elnézést kérünk. A közvetlen alattunk lakóknak pedig szóltunk még szóban is.
2014. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szólj nekik, hogy zavar. Próbáljatok megegyezni.

Nem biztos, hogy nincsenek rátok tekintettel, amikor én költöztem a jelenlegi lakhelyemre, komoly felújításon kellett átmennie a lakásnak, és úgy voltam vele, minél gyorsabban legyen kész, hogy ne kelljen hosszú heteken át hallgatniuk a munkálkodást.

Kihasználtam a házirendben leírt időkorlátot, és a hét minden napján dolgoztak a lakáson, így kész is lett 2, 2 és fél hét alatt bebútorozással együtt.

2014. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!