Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A csóróbb országból való...

A csóróbb országból való emberek miért kötekedőbbek?

Figyelt kérdés

3 éve élek külföldön, es az a tapasztalatom, hogy a rosszabb helyzetből kikerült emberek nagyon rosszindulatúak.


Sok példát tudnék mondani, és ezek csak a szomszédaim.


A koszovói csaj állandóan faggatózik...

Hová megyek, honnan jöttem, minek az nekem, stb... Az volt a legfelháborítóbb, hogy mikor összetalálkoztunk a plázában, csípőre tett kézzel számon kért, hogy mit keresek én ott! Mi a lópikula köze van hozzá??? Nem vagyok én retek, hogy ne mehessek a plázába. Van munkám, saját fizetésem, ott veszek ruhát ahol akarok!


Az egyik Ukrán nő meg számon kért, hogy miért nyomom a lift hívógombját, hanyadikon lakok én, hogy muszáj használni a liftet??? Mi köze hozzá? Én fizetem a lakbért, akkor nyomkodom a gombot, amikor nekem tetszik!

Meg ráadásul az egészet, nekem hátat fordítva, a válla fölött átkiabálva pofázta, aztán eltünt... Az ilyen külünösen kiveri nálam a biztosítékot...


A Ruszki vénasszony meg belekötött a páromba, hogy mit pakolászik a tárolóban... Hogy mit???? Lopunk, b+! Mintha nem tudná, hogy ott lakunk...


Az egyik Ukrán fószer meg állandóan tátott szájjal, hunyorogva lesi, amikor a bevásárlásból jövök...


Nnna, a Magyar szomszéd... A párom vett egy autót a munkába járáshoz, és mikor azt takarítgatta a garázsunk előtt, oda ette a fene a Magyart, és okoskodott, hogy kevesebb mint fele áron tudott volna ugyanilyet... A párom majd fejbevágta a porszívóval...

Persze, tudott volna, egy olyat amin nincs müszaki, és a halálán van...


Nem értem, hogy miért érdekli az embereket a mások dolga, engem olyan szinten nem érdekel, hogy el sem tudom mondani.

Most azért mert valaki egy csóróbb országból jött, ahol ezelőtt a xart rágta, meg lövöldöztek rá, most azért miért áll neki rongyot rázni, meg kötekedni, okoskodni???


2014. máj. 31. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekik ez a kultúra netovábbja. Így voltak felnevelve.
2014. máj. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ja, először azt hittem, az oroszoknál vagytok valahol, de akkor gondolom más külföldi ország.

Nem a csóróságon van a hangsúly, hanem az értelmi szinttel, ostoba emberek, agyuk nincs, nem tudnak magukkal mit kezdeni, csak a szájukat tátani.

Nekem a szomszédomék elég tehetős emberek, de ettől még rettenet módon irigyek, folyton azt figyelik, kinek milyen van, ha veszek egy másik autót, egész nap csapkodnak, meg leskelődnek át a kertbe. Főleg a feleségét, egész életében nem dolgozott, de vastag aranyláncok lógnak a nyakában(nem cigányok)

2014. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Egy ukrán nőt ismerek aki Magyarországra költözött.Belekötne még az élő fába is minden apróságért.

Nagyon undok,ráadásul egy könnyűvérű pláza r*bi.

2014. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egynémelyik már azt képzeli magáról, hogy ő már vizen is jár... közben meg olyan sötét, mint az éjszaka.


Ja, meg a muszlimok úgy hazudnak mint a vízfolyás! Ő saját maga is tudja, hogy hatalmasat hazudik, mégis Allah nevére esküdözik. Hogy nem nyílik meg alatta a fold?

2014. máj. 31. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Azért kötekedőbbek, mert elmondható, hogy minél rosszabb anyagi körülmények között él egy nép/társadalom, annál inkább foglalkoznak az emberek a másik életével/dolgaival a sajátjuk helyett. Sz@r az életük, a helyzetük, de önmagukkal nem akarnak szembe nézni, nem is mernek önmagukba nézni, ezért mások életével, dolgaival foglalkoznak.

Ki kell osztani az ilyen embereket, és akkor leállnak, mert látják, hogy nem hagyod magad. Tapasztalat.

2014. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tejóég hol lakol te ennyi sok külföldivel egy kupacba, menekültszálláson?
2014. jún. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Te talán a város elit részében laksz, csak ottani tősgyökeres lakókkal?

Te jó ég! Itt is kezdik a velem való kötözködést!

2014. jún. 10. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
A szegényebb rétegek azért kötözködősek, mert hamarabb el akarják érni a célukat és át esnek a ló túlsó oldalára.
2014. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ukránokon én is észrevettem a rosszindulatot, meg a rongyrazast. Még nálunk is durvábbak...

Arabok meg simlisek. Ilyen a kultúrájuk és tisztelet a kivételnek.

Számukra a nyugati ember nem udvarias és kedves, hanem megalkuvó,mert nem küzd a saját igazáért minden áron.

2019. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!