Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon ritka hogy valaki 30...

Nagyon ritka hogy valaki 30 évesen is a testvérével lakik egy szobában?

Figyelt kérdés
Nem volt külön szobánk gyerekként, és sajnos anyagi okokból mindketten itt ragadtunk. Én pár évig laktam koliban másik városban ahol egyetemre jártam, testvérem rövid ideig lakott egy nővel. Fizetésem nagyon kevés, ahogyan neki is, saját lakás megfizetethetetlen, albérlet nélkülözés mellett férne bele. Nagyon kényelmetlen ez már így, de tényleg csórók vagyunk és nincs is esély jobb keresetre mert semmihez nem értünk.
ma 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Eléggé. Egy lakásban még csak-csak, de egy szobában nem szokás. Na de ha más tényleg nem fér bele, akkor ez van és kész.

(Tanulni amúgy egyikőtök sem szeretne, hogy jobban fizető álláshoz jussatok?)

ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amivel jobban lehetne keresni (műszaki, informatikai szakmák), azokhoz teljesen alkalmatlan vagyok
ma 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy már azzal is több lehetőséged lenne, ha mondjuk egy nyelvet megtanulnál jól
ma 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!