Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fesztiválokon mennyire...

A fesztiválokon mennyire ritka ha valaki nem drogozik?

Figyelt kérdés
Vagy az, hogy nem iszik alkoholt?

júl. 7. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka.
júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Antiszociális lény ***** válasza:
96%

Nem ritka. A kettő egyébként is sokszor üti egymást és csökken a hatás, vagy szimplán életveszélyes együtt használni őket.


Az szerintem viszonylag ritka lehet, hogy semmit nem iszik valaki, még egy sört sem, de ez olyan dolog, hogyha én nem akarok inni, akkor nem iszom és kész. A drog meg nyilván egy olyan dolog, hogy a társadalom sokkal kisebb százaléka használja vagy próbálja ki, mint aki egyáltalán nem. Szóval egyáltalán nem ritka, hogy valaki nem drogozna egy fesztiválon.

júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka egyáltalán. Voltam kint a Soundon, de kocsival voltam és csak alkoholmenteset ittam. Megtaláltam a társaságom egyből, szinte azonnal mellém csapódtak hárman akik úgy voltak mint én. Ezek alapján jóval többen is lehettek így még.
júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem drogozik: olyan 20-30%.

Aki nem iszik alkoholt: az egészségügyi személyzet. Azaz kevesebb mint 1%.

júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A többség nem drogozik.

És olyanok is vannak, akik nem isznak. Igaz, kevesebben. Én sem iszom. És nyilván nem is drogozom

júl. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

En nem iszok, nem drogozok

Csak a koncertek miatt megyek ki

júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ez biztató akkor.

Én is koncertek miatt mennék, de alkoholt sem fogyasztok. Nem tudtam mennyire lógnék ki emiatt, ha mondjuk a többség részeg akármerre megyek.

júl. 8. 07:22
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
A tobbi reszeg azt se tudja melyik bolygon van majd pont veled foglalkoznak hogy ittal-e vagy sem
júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Oké, nem rosszból írtam.
júl. 8. 08:17
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Drog az nem sok, de a fiatal csajok 18-20-onévesek jó sokat piálnak többet mint a kicsit idősebbek.
júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!