Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthetem ezért?

Feljelenthetem ezért?

Figyelt kérdés

A házban ahol élek van egy pasi és egy csaj. Fél éve rászóltam a pasira valamiért és elmondtam a véleményemet egy ügyről. A barátnője végighallgatta. Ma megint találkoztam velük. A lány ezt mondta: “Azért amit legutóbb mondtál, remélem rákban pusztul el az egyszem gyereked a szemed láttára és átéled hogy akármennyire szeretnél, nem tudsz rajta segíteni.” Hozzá az az őrült vigyor+csinos pofa. Tegnap óta fizikailag rosszul vagyok, aludni sem tudtam. Hogy lehet ilyet mondani?

Szerintem mindketten függők és elmebetegek lehetnek, egyébként.



tegnap 08:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elkapott az indulat, ez a lehetoseg nem jutott eszembe. Ez esetben amit irtam, nyilvanvaloan ugyanugy ervenyes a kerdezore. Jo lenne ha leirna hogy mit mondott.
tegnap 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na látod, látod. Elkapott az indulat. Pontosan, ahogy azt a szomszédot is elkaphatta, amikor ezt mondta valami miatt.
tegnap 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyebkent abbol hogy "ateled" nem kovetkezik hogy o atelte. Nem azt mondta hogy "te is ateled".
tegnap 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Így van. Nem következik belőle. A "feltehetőleg" melyik része nincs magyarul írva?

Nem tudjuk addig mi van, amíg nem írja le a másik oldalt is a kérdező.

De nem fogja.

tegnap 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Értelmetlen lenne feljelenteni őket, mert nincs miért. Egyetértek a #13-massal, okkal mondták, amit.
tegnap 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Örülj neki kérdező hogy nem vertek meg!
tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
De miert a kerdezo oruljon?
tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

"De miert a kerdezo oruljon?"



Durván cseszteti a szomszédait.

tegnap 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezt mibol vetted le?
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!