Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthetem ezért?

Feljelenthetem ezért?

Figyelt kérdés

A házban ahol élek van egy pasi és egy csaj. Fél éve rászóltam a pasira valamiért és elmondtam a véleményemet egy ügyről. A barátnője végighallgatta. Ma megint találkoztam velük. A lány ezt mondta: “Azért amit legutóbb mondtál, remélem rákban pusztul el az egyszem gyereked a szemed láttára és átéled hogy akármennyire szeretnél, nem tudsz rajta segíteni.” Hozzá az az őrült vigyor+csinos pofa. Tegnap óta fizikailag rosszul vagyok, aludni sem tudtam. Hogy lehet ilyet mondani?

Szerintem mindketten függők és elmebetegek lehetnek, egyébként.



ma 08:11
A kérdező szavazást indított:
Fel tudod
Nem tudod feljelenteni
19 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
falak kozotti szavak semmit nem ernek, keszulekek nelkul. Azt sem tudni mi a hattere egyebkent, csak a te oldaladat irtad le, lejaratva oket. Azt hiszed drogosok raadasul, oke lehet. De miert mondhat ilyet egy no.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha leirod mi a problémád velük,akkor megmondjuk jogos volt e a csaj mondandója.

Így elég durva beszólás,de ezért nem tudod feljelenteni.

ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha cseszteted a szomszédod miért csodálkozol hogy visszaszólnak? Nálunk is van egy félnótás boszi aki mindenkit csesztet elég tahó módon a lépcsőházban aztán hőbörög azon hogyha nem szeretik és neki is szólnak a dolgokért.
ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ők jelenthetnének fel mert zaklatod a szomszédokat xD
ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bárkit “feljelenthetsz” akit akarsz, de nem fognak kezdeni vele semmit, ez még csak nem is fenyegetés.
ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Néha visszanyal a fagyi.
ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Kérdezték-e a véleményed? Ez az első.

A másik pedig, hogy ez egy oldal. Ennyiből nem lehet eldönteni. (Mediátor)

ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Semmi szukseg hallani a masik oldalt, erre nem lenne felmento korulmeny semmi, egy gyerekre ilyet nem mond normalis ember akarmit is tesznek vele.

Aki szerint "meg kell hallgatni a masik oldalt" az megis mit erez? Pl 1., 2. valaszolo....

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyebkent ha nekem valaki szemtol szembe ilyet mondana a gyerekemre, ugy telibevagnam hogy elajul. Te csak hagytad szo nelkul vagy mi? Mert akkor neked is gratulalok.

Az ilyen no (/ferfi) aki igy kepes egy gyerekrol megnyilvanulni, kb arra jo hogy bedobjak a csillagba hogy kielje magat rajta a sok beteg elme. Undorito.

ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne háborogj 11-12.

Ezt a rész olvastad?

"Azért amit legutóbb mondtál, remélem rákban pusztul el az egyszem gyereked a szemed láttára és átéled hogy akármennyire szeretnél, nem tudsz rajta segíteni."

Vajon a kérdező mit mondott a szomszéd feltehetőleg halott gyermekére? Ismétlem: "Átéled, hogy akármennyire szeretnéd, nem tudsz rajta segíteni"

ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!