Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha felettem a szomszéd folyama...

Ha felettem a szomszéd folyamatosan tompa hupogását hallani és hangosan közlekedik szinte egész nap,jogom van felmenni szólni?

Figyelt kérdés
Felettünk a szomszédnak valószínűleg a konyhája van,nekünk meg alatta a nappali,de szinte egész nap hallani,ahogy jön megy.Kicsit túlsúlyos és ahogy megy,sokszor még az üveg ajtó is beleremeg, rendesen zavaró a dolog.Nem vagyok egy házsártos ember,de egyszerűen nem lehet tőle kikapcsolni,mert folyamatosan ezt hallani,van hogy este 9 körül is,amikor már mindenhol csend van és még jobban zavaró olyankor.Én nem tudom elképzelni, hogy mit csinál,de van hogy reggel 8-tól délután délutánig hallani bizonyos napokon.Nyilván nem ülhet folyamatosan a kanapén,de nem tudom elképzelni mit csinál.
aug. 17. 14:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Akkor te is rázendítesz, addig zajongsz neki vissza, míg el nem költözik, mert különben beleőrül. ezekkel csak így lehet.
aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
58%

A társasház, panel már csak ilyen.

Csináld meg az ajtót, hogy ne remegjen benne az üveg.

aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ma 17:22


Nem panel lakás,hanem téglaépítésű.

aug. 17. 20:51
 14/16 anonim válasza:
86%

Tökmindegy. Én laktam mindkettőben. Panelban szerencsére a legfelső emeleten.


A téglaépítésű társasházban felettünk dübögve jártak, ordított a zene. Alattunk a halláskárosult öreg néni bömböltette a tv-t, vagy kiabálva telefonált. Szemben pedig egész nap ugatott a szeparációs szorongásos hosszúszőrű tacskó.

Később a tacskó helyére jött egy olyan autó, ami közvetlen az erkélyek alatt parkolt, és akkora hangja volt, amire kb. az egész lakótelep felkelt, és folyton éjjel járkált oda-vissza.

Szerencsére csak béreltük a lakást, így elköltöztünk.


Két szintes, új építésű családi házban az alsó lakásban minden remegett, mikor fent megindultak. 2 felnőtt, 2 kamasz, 1 staffi. Senki sem volt túlsúlyos.


Szerintem aki nyugalmat akar, menjen családi házba. Bár ne, mert én most abban lakom, de a gyerekek zajonganak a ház előtt, ugatnak a kutyák, bégetnek a birkák, flexelnek, füvet nyírnak, fő út - nagy a zaj, stb.


Szóval a Holdra kell költözni 😁

aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Persze van jogod megkerni. De inkabb koltozz legfelso lakasba, en is ezt tettem. Nyilvan a felso lakasnak is megvannak a hatranyai de szamomra az a legnagyobb hatrany, ha laknak a fejem felett, egesz egyszeruen kikeszitene idegileg.
aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kroms ***** válasza:
Első körben hagyj egy panaszcetlit az ajtójánál a "lakóközösség nevében", így nem fog téged kiemelten meggyűlölni. Ha utána pár napon belül nincs változás, készíts felvételt a zajról, amit csinál, aztán kérdd őt számon úgy, hogy lejátszod neki, így nem tud vitázni és visszaszólni, ill. ha agresszív lesz, mondhatod neki, hogy a sünök is megkaphatják a felvételt. Persze videót is csinálhatsz arról, ahogy rezeg tőle az ajtód, ha további muníció kell.
szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!