Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, vagy mennyire...

Az normális, vagy mennyire általános dolog, ha egy családban két szülő folyamatosan azon balhézik egymással, hogy melyikük dolgozik többet, vagy melyikük munkája a nehezebb, vagy melyikük keres több pénzt?

Figyelt kérdés

aug. 13. 18:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem normalis egyaltalan, viszont rendkivul proli. ;-)
aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem
aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Kólauborkával ***** válasza:
94%

Ez a fajta faszméregetés még barátok között is sértő. Értelmes ember tudja, hogy a takarítómunkája ugyan olyan fontos, mint egy mérnöké, mind a kettő nehéz, csak máshogy.

Családban ez már nem is tudom mi? Gyűlölet csak nem lehet, de közel áll hozzá, minden esetre rendkívül primitív.

aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ez nem szeretet. A szeretet nem verseng, az annak örül, ha a másik valamiben sikeres. Sajnálom, ha ilyen családban élsz.
aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ennél csak az rosszabb, amikor szerinte a másiknak kéne csinálni mindent, mert ő jobban elfáradt a munkában
aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

3-as!


"Értelmes ember tudja, hogy a takarítómunkája ugyan olyan fontos, mint egy mérnöké, mind a kettő nehéz, csak máshogy."


Ilyen kijelentéssel vigyázzál, mert majd jön egy nagy értelmisége háborogni, hogy a kétkezi munka nem munka és 2 év múlva már a robot fog csinálni mident! xdd

aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
93%
Nem normális, elég proli.
aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Akkor van ez ha valamelyik fél követelőzik, vagy szrik rá, hogy "meddig ér a takaró"...
aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

5

Ja, az is meg van :(

aug. 13. 19:22
 10/21 Katona Dius ***** válasza:
100%

Nálunk le van tojva, ki mennyit keres (amúgy kb ugyanannyit jelenleg, de volt, hogy én kerestem többet, akkor sem volt megjegyezve), nálunk a "ki mennyi időt dolgozik" dolog van azért elővéve, mert ha pl én kevesebbet vagyok munkahelyen, akkor egyém a több házimunka, ha ő van kevesebbett a munkahelyen, akkor övé a több házimunka. Mivel hol egyikük, hol másikunk túlórázik, így eképpen tudjuk megoldani, hogy egyikünk se szakadjon meg, és a kosz se egyen meg minket.

De ha sértegetés miatt merülnek fel ezek a dolgok, akkor ott baj van.

aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!