Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Általános dolog, hogy a lapra...

Általános dolog, hogy a lapra szerelt bútorokból folyamatosan hiányoznak csavarok?

Figyelt kérdés

Most bútoroztuk be a lakást a möbelixből, mindent IS vettünk, és fájdalmasan hiányosak voltak a csavarok.

Volt amiből csak 6 kellett volna de volt belőle 12 (ez a jobbik eset) de olyan is -és ebből volt több- amiből csak 4 kellett volna de nem volt benne egy se.


2020. dec. 17. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En nem tapasztaltam meg ilyet, igaz csak 6 lapraszerelt butort vettunk, felet Ikeabol, felet Momaxbol.

Vannak olyan csavarok, melyek hosszban csak 3-5mm-t, menetmeretben 1mm-t, menetemelkedesben 0,25-0,5 egyseget ternek el, ezeket nem nehez osszekeverni, es ha felcsereled egyiket a masikkal, csak az egyiknel lesz hianyerzet, mivel a masik helyre bement a masik meret is.

2020. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokszor voltam kénytelen én is lapraszerelt bútort venni (nincs vele gond, csak a régi stílust jobban szeretem), de sosem tapasztaltam hiányt. Viszont míg régen tényleg darabra ki volt számolva minden, az utóbbi években én is észrevettem, hogy nincs már precízen kiszámolva, de nekem mindig többletem volt.
2020. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Möbelixxel nekem nincsen tapasztalatom, de nekünk pl. több bútorunk van Jyskből, sosem hiányzott csavar. Legalábbis nem emlékszem rá. Szóval most nem tudom, hogy a Möbelixnél ez mennyire általános dolog, de pl. a Jysknél nem megszokott az, hogy hiányoznak a csavarok.
2020. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű bútoroknál mikro grammra pontosan mérik az alkatrészek súlyát csomagolás előtt.

Ha csak egy alátét is hiányzik az egységcsomagból, akkor azt azonnal jelzi a mérleg.

Gyakorlatilag 0% az esély, hogy akár egy csavar is hiányozzon.

2020. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!