Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha felettem a szomszéd folyama...

Ha felettem a szomszéd folyamatosan tompa hupogását hallani és hangosan közlekedik szinte egész nap,jogom van felmenni szólni?

Figyelt kérdés
Felettünk a szomszédnak valószínűleg a konyhája van,nekünk meg alatta a nappali,de szinte egész nap hallani,ahogy jön megy.Kicsit túlsúlyos és ahogy megy,sokszor még az üveg ajtó is beleremeg, rendesen zavaró a dolog.Nem vagyok egy házsártos ember,de egyszerűen nem lehet tőle kikapcsolni,mert folyamatosan ezt hallani,van hogy este 9 körül is,amikor már mindenhol csend van és még jobban zavaró olyankor.Én nem tudom elképzelni, hogy mit csinál,de van hogy reggel 8-tól délután délutánig hallani bizonyos napokon.Nyilván nem ülhet folyamatosan a kanapén,de nem tudom elképzelni mit csinál.
aug. 17. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Járkál, de rosszul lép. A sarkát teszi le először, odavágja, ami hangos. Pedig természetszerűleg a talppárnákra kéne lépni.
aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen jogod van szólni, menj fel, különben ő nem tudhatja, nálad mit hallani. Viszont első körben próbáld meg szép szóval, hátha intelligens, és már ennyi is elég lesz, hogy változtasson.
aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ milyen a szomszéd. Nekünk az előző lakásban hajnalban is folyamatosan úgy jártak mint a mamutok, olyan szinten dübögtek hogy lehetetlen volt pihenni. Hiába szóltam, annak hatására elkezdtek éjfél után kalapálni direkt meg hajnali 1-2 órakor random időben 3-5 percre bekapcsolni a zenét (hogy felkeljek de ha rendőrt hívok mire kijön már csend legyen).
aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Első körben próbálj meg vele beszélni és elmondani, mi a gond. Ha olyan típus, lehetséges változás. Pl. felvesz egy gumitalpú papucsot, abban közlekedik.

Ezek a társasházak teljesen alkalmatlanok normális emberi együttélésre, mert minden le-föl-áthallatszik. Érdekes módon a hideg ellen már a mai épületeknél előírtak szigetelést, de semmiféle előírás nincs zajszigetelésre még a most épülteknél sem. Pedig mindenki ettől szenved.

aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Azt aligha tilthatod meg neki, hogy a saját lakásában járkáljon. Nyilván öreg és kövér, nem úgy lépked, mint egy gazellatestű 20 éves csaj.
aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
5, felettem 3 sovány, 10 év alatti gyerek szaladgál úgy, mint egy elefántcsorda.
aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ma 15:51


Nem öreg,egy középkorú nő,nem is annyira kövér,inkább enyhén túlsúlyos.Járni és menni kellene meg tanulni és egy nyomorult papucsot felhúzni a lábára.Megtiltani nem tilthatom meg nyilván,de szólni szólhatok,hogy finomabban közlekedjen!Olyan szintén elefánt módra közlekedik,hogy az egyik szóban üveges ajtó van és rendesen belerezeg.Ez este 9 körül,amikor már viszonylag csend van mindenhol,nagyon zavaró tud lenni, pláne ha az ember korán szeretne lefeküdni,mert hajnal fél 5-kor ébred.

aug. 17. 16:27
 8/16 A kérdező kommentje:
*az egyik szóban üveges ajtó van
aug. 17. 16:28
 9/16 A kérdező kommentje:
*az egyik szobán üveges ajtó van
aug. 17. 16:29
 10/16 A kérdező kommentje:

ma 15:10


Na az komoly,ezért nem merek én sem szólni,mert ha egy féreg,akkor ezentúl még jobban fogja direkt csinálni,10 éve lakunk itt,de csak köszönő viszonyban vagyunk,ránézésre nem túl értelmes a nő,és inkább kinézem belőle,hogy még direkt rázenditt,ha szólok.

aug. 17. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!