Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van 100 milliód.Hol kezdenél...

Van 100 milliód.Hol kezdenél belőle új életet hogy csinálnád?

Figyelt kérdés

Egyik lehetőség amin gondolkodom osztrák határ mentén házat venni és Ausztriában dolgozni.

Vagy szűkösen egy kis ház az osztrák német határ mentén és átjárni Németországba dolgozni.


júl. 22. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
ennek az összegnek a negyedével sem rendelkeztem soha,így nem tudom milyen lehetőségeim lennének.
júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
A te pénzed, a te életed. Tehát magadnak kell mindent eldöntened. Én nem tudok németül, nem is áll szándékomban megtanulni. Én nem mennék olyan helyre se lakni, se dolgozni, ahol a németet használni kell.
júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Én az első lehetőséget választanám, ha csak ez játszik.


Egyébként nem csak azért hogy átjárhassak dolgozni, hanem azért is mert nekem tetszik az a környék, én inkább Mosonmagyaróvár környékén szeretnék élni mert rengeteget voltam ott régebben és nagyon tetszik.

júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem lennék tovább senki csicskása. Ennyi mellett még dolgoznál?? Itthon alapítanék egy vállalkozást hogy én rám már dolgozzanak.
júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

#4 Mi az hogy ennyi mellett? Ebből most kijön egy nagyobb pesti panel. Nem az a szintű pénz ami után a lábad lógathatod.


Én, ha feltételezem hogy másom nem lenne, vennék belőle egy kisebb lakást ott ahol a kereseti lehetősegeim jók, a maradékot befektetném.


Ha extrém dolgokban gondolkozol, akkor pedig valami online vállalkozás, és meg sem állnék a fülöp szigetekig letelepedni.


Én, ha magam lennék (a párommal közösen van kb. 170M ingatlan és befektetett vagyon), akkor hozzácsapnám a meglévő befektetésekhez, befektetési ingatlant vennék belőle.

júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem mennék mémet nyelvterületre és jó darabig házat se vennék belőle. Ha állampapírba tenném mindet, akkor is jönne évente 8 milla, abból el lehetne lenni.
júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5

"Nem az a szintű pénz ami után a lábad lógathatod."


Túl nagy igényeid lehetnek, ha ez neked kevés. :P

Látom sokan megszokták a csicskás életet, elhiszem hogy nehéz ezen változtatni. :D

júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

10 millióból 3-4 lakást lehet venni, amiből már adózottan is marad 500 ezred havonta.


Ebből kényelmesen meglehet élni, ha nem szórod a pénzt, pl nem akarsz drága helyeken nyaralni, és ezért dolgozni.


Nem kell a legdrágább telefont, tvt megvenni.

A boltban megnézed az akciókat.


Ez sokkal jobb, mint dolgozni és az idődet adni.

Aki egész életében tárgyakért dolgozik, az sosem lesz szabad.

júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7


GOndolom sejted hogy a 170M-t, úgy hogy elég fiatalok vagyunk, nem a csicskás élet hozta össze, vállalkozások vannak. De szerintem manapság nem kell hatalmas igényűnek lenni ahhoz hogy a 100M kevés legyen. Egy kétszobás panel pesten 50M. Ha gyereket is akartok, akkor ez kevés is. A maradék pedig közepes hozamon termel havi egy minimálbért, abból megélni nem lehet.


Persze ha eltapsolás a cél, akkor úgy 10 évig vállalható életszínvonalon lehet pezsegni belőle, aztán game over.

júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1 házat vehetek belőle.


Ha csak 500.000 ft/hóval számolsz az 6 millió /év

10 év 60 millió....


Ma már nem ér annyit mint régen

júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!