Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért sértődött meg, ha azt...

Miért sértődött meg, ha azt mondta, hogy kérjek amennyit akarok?

Figyelt kérdés

A szomszédom nagyon gazdag, óriási háza van és egy bentley-vel jár. Évi 3-4 hetet van itthon, a többit pedig külföldön. Megkért, hogy a háza előtt hetente nyírjam le a füvet (kb 20nm) és szó szerint azt mondta, hogy, "kérj amennyit akarsz, ha hazajövök kifizetem"

Már kb 15 alkalommal nyírtam le, és tegnap mikor hazajött megkérdezte, hogy mennyivel tartozik, és én 300ezret mondtam, hiszen ő mondta, hogy kérjek amennyit akarok. Végül kifizette, de azóta nem is köszön.



júl. 15. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
A pofátlanságnak is van határa...ja, nálad nem. Ennél egy hivatásos kertész is olcsóbb lett volna kiszállással, profi szerszámokkal, számlával, és adózva.
júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
44%

Elcseszted! Jóval többet kellett volna kérned! Bele kellett volna kalkulálnod, hogy mennyi időd van még nyugdíjig és mennyi pénzből élsz meg addig.

Most 300-al oké gazdagabb vagy, de az nem sok és a szomszédot se fogod tudni többé lehúzni. Elsőre kellett volna jól.

júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hülyének nézted és most koppantál...

Csodálod, hogy nem puszi-pajtásod?


Nyilván te is minden kimondott szavadat 100%-ban szélsőségesen és totálisan érted...

júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Kamu.
júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo...

Tenyleg pofatlan vagy, ennyit elkerni...

En nem mertem volna.

Meg 200ezer is sok lett volna, nem meg 300 ezer ft.

Te jo eg.

Ne csodalkozzal h nem koszon.

júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
20nm? Akármilyen ráérősen csinálom, igényesen, sörözés közben, akkor is max fél óra meló. A 15 alkalommal ez 7.5 munkáaóra, de kerekítsük 8ra. Óriási túlzással mondjuk azt, hogy a benzin + 2t olaj is volt 10e. Ez akkor is több mint nettó 36e ft órabér a fünyírásért. Én sem köszönnék ezekután.
júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérnék ennyit, ha körömvágó ollóval kellene egyenként levágni a füszálakat.
júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegulis ha normal arat kertel volna, elete vegeig lett volna egy kis mellekes jovedelmed, ami után meg adozni se adozol. Ha ez igaz, akkor valoban egy ostoba vagy, a helyeben en meg a funyirod is az egig rugtam volna. O egy uriember🤣
júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A pofátlanságnak is van határa, de a kivétel csak erősíti a szabályt...

Amennyiben valóban nem kitaláció a kérdés, akkor ezzel most tényleg mellé lőttél, mert kapzsi voltál és visszaéltél a helyzettel. Ha normális összeget kértél volna érte, sanszos, hogy máskor is téged kért volna meg, tehát plusz bevételed lehetett volna, valamelyest fixen.

júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő olyan hülye volt, hogy kifizette, mit duzzog?


Én kiröhögtelek volna egy ilyen beszólásra, aztán leültünk volna és csinálunk rendes ajánlatot, nem bohóckodunk.

júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!