Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális hogy csak ezért...

Normális hogy csak ezért akarok panelházban lakni?

Figyelt kérdés
annyi bűnügyi filmet néztem és mindegyikben szinte csak csaladi hazban lakó embereket zaklatnak. Sokkal nagyobb biztonságban ereznem magam egy olyan helyen ahol masok is laknak. Más is van ezzel így?
máj. 3. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Sőt. Nagyvárosban több a bűntény. Most majd nyugodtabban alszol?
máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


Ez sem családi házban történt: [link]

máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de szerintem kevesebb esélye van hogy egy panelban ahol csomo masik ember van történne ilyen
máj. 3. 19:35
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"de szerintem"


Akkor minden a legnagyobb rendben

máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Akkor itt egy másik: [link]


Egy dolog, hogy többen laknak veled egy házban, de nem döntheted el, kivel laksz egy helyen, nem tudhatod, ki jelent veszélyt.

máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 grafno ***** válasza:
100%
Azt kellene megnezni, hogy az adott településen mi a leggyakoribb bűneset. Szerintem a betörés, amikor senki nincs otthon. Viszik ami a feszerben mozdítható vagy ihato. Ahhoz,hogy otthon valakire ratörjek az ajtót éjszaka, megkötözzek, stb elraboljak az konvergal a 0hoz. Csökkenteni lehet az esélyét a betöresnek, kamerával, kutyával, magas "keritessel" pl tuja, lámpával, erősített nyilaszarokkal stb stb. Autóba inditasgatlo, értékes gépbe pl minibobcat nyomkeveto stb stb
máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, ebben dolgozom. Városban, panellakásokban több jogsértés fordul elő mint családi házakban. Betörés is gyakoribb lakásban, mint házban.


Sajnos nemi erőszakkal is találkoztam lépcsőházban és senki nem ment ki, észre se vették.

máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Nézz szét az oldalon hányan panaszkodnak, hogy idiótákkal kell egy közösségben élniük. Mert attól, hogy te magadra zárod az ajtót, a szomszédokat körben akkor is hallani fogod. Ahol 100+ ember él egy rakáson, ott mindig akad olyan, aki kiállhatatlan és másokat is terrorizál ezzel. De ha nincs is szocipata, elég ha csak van kisgyerek vagy kisállat, és az a te életedre is hatással lesz éveken át. És minden ami átjön a falakon a zenétől kezdve az ordibálós veszekedésen át a túlmozgásos gyerekig.

Azt meg ne gondold, hogy ha te bajba kerülsz, majd hárman ugranak segíteni. Mindenki ott kussol a zárt ajtók mögött, mert el vagyunk idegenülve egymástól, és a te problémád az maradjon a tiéd, nem folynak bele.


Az első kommentelő semmi rosszat nem írt, ez a valóság. Nagyobb népsűrűség és lakosságszám mellett nyilvánvalóan a bűnelkövetések száma is magasabb lesz. Attól, hogy nem vagy hajlandó tudomást venni róla, még nem szűnik meg a jelenség.

máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk volt,hogy éjjel amikor aludt a tulaj akkor próbáltak betörni hozzá.A pincéből rendszeresek a lopások.Vittek a házból már el rablót,körözött prostit.Ennyit a biztonságról.

Ja és nem külvárosi panelban lakom.

máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én se félek lakásban, kertesházban igen.
máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!