Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet egy drogdílert...

Hogy lehet egy drogdílert eltüntetni egy társasházból?

Figyelt kérdés
A hatóságok nem segítenek.

júl. 7. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem segítenek a hatóságok?
júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Agyonvered stb . Esetleg ráhivod a Betyárokat kipenderitenek bárkit 30an .
júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Honnan gondolod h diler?

A baratnomre azt hittek a szomszedok,kozbe ingstlanokat ad berbe es a berlok viszik neki a penzt.

júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
1@ Azért mert azért léteznek ha téged megölnek ők körberajzolják a holtestet , majd bekerülnek a hirekbe az eseted a folyamatosan javuló statisztikába .Itt a kötelező eü szűres és vizsgálat jan 1től ezek a cinegék fognak bevinni és birsagolni ha nem mész el . Szolgálunk és védünk miközben csak nézünk ....
júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha valóban az, el fog tűnni saját maga. A díler maga is használ, és a használat vége mindig börtön, intézet vagy halál. Vagy a felépülés, de akkor meg már nem lesz díler.
júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem segítenek? A rendőrség szeret drog dealerekre vadászni.

Honnan szeded, hogy az?

júl. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Inkább a hozzád hasonló konteósokat kéne elküldeni, mert rhadtul fárasztóak vagytok.


Én otthonról melózok, kitalálták, hogy sötét ügyekkel foglakozom, mert "nem járok munkába". Ja, meg hogy hackerkedek, és a barátaim, akik néha átjönnek tuti börtönviseltek, mert egyiknek van tetkója.


Te is ilyen fogalmatlan szrkeverő lehetsz...

júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-esnek adok igazat. Haverom szomszédja rám akarta hívni a rendőröket (öregasszony) mert hogy én drogos vagyok amiért az ADHD miatt hiperaktiv vagyok es nem tudok egyhelybe allni hanem jarkalok jobbra balra. Ezt igy kozolte haverommal miutan eljottem hogy latja hogy drogos vagyok stb. Tiszta szegyen az ilyen, legallja. Rendorseg nem segit? Hogy kepzeled egyaltalan hogy ilyenekkel hivogatod oket?

Meg ha dealer is lenne, ahhoz sincs semmi kozod. Gondolom nincs tele a lepcsohaz heroinistakkal.

aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!