Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden társasházban vannak...

Minden társasházban vannak okoskodó nyugdíjasok?

Figyelt kérdés

Ahol élek, ott is, a rokonságom körében is minden lépcsőházban található 1-2 nyugdíjas, aki mindent leszavaz, vagy épp baromságokat beszél, vagy tesz.

Munkatársam társasházi megbízott volt, és a gyűjtő szennyvízvezetéket szerelték, amikor a tiltás ellenére a 80 éves nénike mégis lehúzta az adagot, az én lépcsőházamban engem gondolnak az öregek gondnoknak, és nekem nyavalyognak.

Vannak sztorik? Nem csak öregekről.



jún. 23. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még a nem társasházakban is. A nagyszüleimhez is járt egy ilyen kiállhatatlan vénasszony, aztán csodálkoztak, hogy egyre ritkábban látogattam őket.
jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugdíjközeli nő lehet.


Még fűtésszeonba reggel mikor elmegy dolgozni végig nyitogatja a lépcsőházablakokat, hogy "szellőztessen".


Mindenben belekotnyeleskedik, házmesterkedik, közbe lopott már el kintfelejtett újságot, meg az egyik lakásból nemfizető albérlő zsákba kidobott cuccaiba is túrt.


Minket rendszeresen telefonszervíznek nézz, jön kopogtat a hülyeségeivel.

Egyszer valami romantikus csalótol kapott instruktiókkal jött, amivel gondolom pénzt akartak tőle lehúzni, csak értelmezhetetlen katyvasz volt hogy mit csináljon. Aztán valami társkereső appal jött meg egy sajtpapíron felhasználóval jelszóval, hogy lépjünk már be neki, amit valami barátnője regisztrált neki de természetesen nem működött.


Szóval tiszta flúg.

jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én élek, itt is van egy okoskodó nyugdíjas. Annyira unatkozik, hogy mindenkihez odamegy órákig beszélgetni, vagy éppen beleokoskodik mindenbe, és mindenkit feltart a mondanivalóival, ha bárki dolgozni menne, otthoni melóját csinálná vagy egyszerűen elszívna egy cigit. Nagyon idegesít. Illetve nagyon hangosan beszél, tehát ha már valaki aludna este, akkor is lehet hallani. 4 éve költöztem ide, de már megbántam.
jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
4 éve költöztünk öcsémmel csepeli 10 emeletes panelba, mellettünk egy nyugdíjas öreglány lakott. Rögtön a beköltözés után megszólított minket a folyosón, hogy "Maguk fognak itt lakni? Ez a hely nem bulizásra való". Értitek. Meglát két huszonévest és rögtön bulizást vizionál. Az öreglánnyal szemben egy másik öreglány lakott, mindennap kiálltak a folyosóra hosszasan pofázni. Pár hónap múlva ez a másik öregasszony őrjöngött meg üvöltött valami miatt nyitott ajtónál, felverte az egész emeletet. Na, gondoltam, a vénség tőlünk féltette a ház nyugalmát, aztán a barinője veri itt magát éppen... Jellemző. A vicc az egészben az volt, hogy később az első öreglány RÓLAM terjesztette el, hogy idegbeteg vagyok. Hál'Istennek csak egy évet laktunk ott, alig vártam hogy elköltözhessek. Részben a banyák miatt, de sokkal inkább az alattunk lakó zajos cigányok tették élhetetlenné az életünket.
jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen, mert ők mindent tudnak.
jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindenhol. Ahol kevés a lakásszám, ott esetleg meg lehet úszni. De okoskodó nemcsak egy nyugdíjas lehet. Ahol legalább 10 lakás van, egy már fog akadni. Ilyenek az emberek.
jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!