Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legbosszantóbb...

Mi volt a legbosszantóbb dolog, ami miatt a szomszédod tett?

Figyelt kérdés

júl. 5. 00:00
1 2 3
 11/26 Metionin ***** válasza:
100%
Az állandóan vergődő gyerekük mellé az állandóan ordító apuka és nyávogó anyuka ügyesen csinált még egy gyereket, aki miatt az addigi napi kb. 15 óra helyett napi 24 órában ment az ordítás.
júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Kancsal life coach anyuka meg vágósúlyban lévő apuka elmebeteg módon verték a falat meg rugdosták a padlót, ha az alsó szomszédjuk zajongott. De annyira félkegyelműek voltak, hogy az én falamat ütötték, aki az oldalszomszédjuk voltam. A vége felé már elképesztően megkattantak, semmit nem toleráltak senkinek (maguknak persze mindent), úgyhogy dobbantottam. Ilyen idióta párocskát még azóta se láttam. Persze ezek úgy közlekedtek a lakásukban, mint egy elbszott elefántcsorda, iszonyú dübörgések, a bejárati ajtójukat meg úgy erőszakolták, hogy csoda, hogy nem esett ki a helyéről. Úri budai véglények voltak.
júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben azt hitte, ráérek őt szórakoztatni és pletykálgatni vele, ezért napi 6-7-szer kb. rátelepedett a csengőre vagy ütötte az ajtót teljes erővel, addig míg ki nem nyitottuk.
júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Imád zajongani, általában heti 3 napig nyírja a füvet, locsoláshoz beszerezte az univerzum leghangosabb szivattyúját, kedvenc hobbija a gyalu, láncfűrész stb, és üvöltve óbégatva beszél mindenkivel, mostanában meg üvölteti kerti munkához az "uccanevelt" jellegű keménykedős rapet. (Városi gyerek aki most arra élvezkedik hogy "dolog van", de túl béna hogy megoldja reális idő alatt)
júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Folyton leskelődik a kerítésen keresztül, pláne ha úszkálunk a medencében.

Ennyi legyen az összes öröme...

júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szomszédunk nagyon nagy cigifüggő. 1-1 alkalommal, amikor kitelepszik a lépcsőház hátsó bejárati ajtajába, hogy véletlenül se lehessen tőle ki-, meg bemenni, több órán keresztül ott fújja a füstöt, közben hangosan telefonál. Általában vagy sír, vagy valakit szid, vagy panaszkodik.

Pechünkre pont az említett ajtó mellett van a hálószoba ablaka, így a füst nagy része hozzánk jön be, illetve, az ablakunk alatt található beszögellésre (pinceablak) pakolja, egy löncsös dobozba, az elszívott csikkjeit. Borzasztó igénytelenül néz ki, főleg akkor, amikor nem üríti ki, és inkább mellédobálja.

Többször szóltunk neki, abszolút nem érdekli a dolog.

júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt lakik felettem, ennyi elég.
júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Dübörgő tuc-tuc zenét bömböltetett hajnali 2-ig, ehhez pluszban részegen énekeltek, üvöltöztek, röhögcséltek a haverokkal a kertben, nem lehetett aludni tőlük, csukott ablaknál kellett aludnom a nyári melegben. Amikor egy másik szomszéd szólt nekik, még ők voltak felháborodva. Szerencsére ez csak egyszer fordult elő.
júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik beteg gyereket nevelt. Ezt onnan tudtam meg, hogy felmentem, hogy lehet-e valamit kezdeni azzal, hogy reggel 6-tól este 9-ig óránként üvöltözve őrjöng a gyerek, és megtudtam, hogy nem lehet. Kifejeztem a sajnálatom, és elkezdtem másik lakás után nézni. A tulaj egyébként tudott róla, de egy árva szót nem szólt kiadás előtt (holott akkor ki sem veszem, meg nem költözködöm, mert műszakozom, nekem nem fér bele napközben sem az artikulálatlan ordítás, mindegy, miért történik), de legalább a kaucióm korrektül visszaadta, annak ellenére, hogy az egy év előtt költöztem. Mondjuk azt meg letudta annyival, hogy "maga egészen sokáig bírta", hát, őőő... kösz?

Egy másik lakásban gyűjtögető volt az alsószomszéd, de olyan szinten, hogy kényszertakaríttatták a lakását védőruhába öltözött emberkékkel. Valahol őt is sajnáltam, de közben meg állandóan küzdöttünk a csótányokkal, nem csak én, többen, de nálam nagyon durván látszott, hogy a fürdőben jönnek fel. Minden rést kiszilóztam, de a wc mögött volt két ajtócska, azon keresztül lehetett leolvasni a vízórát, így ott nem tudtam lezárni. Egyszer hajnal háromkor hazaértem egy 15 órásra sikerült műszak után (vendéglátás), felkattintottam a lámpát a fürdőben, és egy meglett kétcentis kancsótány élvezkedett a fogkefémen. Hát, aznap büdös szájjal feküdtem le.

A legdurvább viszont az volt, akinél szintén elkattant valami, és megfojtotta a talán egy, vagy másfél éves kislányát? Pár éve történt, országos hír lett belőle. Azt hiszem - vagy inkább nagyon remélem - hogy ezt azért soha senkinek nem fog sikerülni überelnie.

júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 zlaci1 ***** válasza:
100%
Kerítésem mellé egy klozetet épített, hatalmas emeletes házat épített mellém a falusias környezetben, aminek teraszait, annak ablakait mind rám irányította, és elmesélte e a barátnőmnek, hogy mikor mit látott.
júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!