Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legbosszantóbb...

Mi volt a legbosszantóbb dolog, ami miatt a szomszédod tett?

Figyelt kérdés

júl. 5. 00:00
1 2 3
 21/26 retektorta ***** válasza:
100%
Milliomosok költöztek mellénk, akik szépen lassan elszegényedtek. Igénytelen, buta népség volt. Volt 2 nagy kutyájuk, akik időnként csináltak sok kicsit, a max. létszám azt hiszem 10 db volt. Ezeket a kerítés mellett tartották, olyan büdös volt, hogy nem lehetett megmaradni. Szóltunk, de nem érdekelte őket. Amikor már tűrhetetlen volt a helyzet, kiküldték a tizenpár éves gyereket, hogy szedje össze a szart. Néha átszöktek a nagy kutyák a mi kertünkbe, akkor nem mertünk kimenni. Volt egy öregasszony is náluk, az részegen meztelenül rohangált az udvaron, és ordította, hogy pártunk és kormányunk megengedte a kutya tartást. Aztán ahogy egyre szegényebbek lettek (egyik jele volt, hogy gyalog jártak bevásárolni, nem taxival), lassan egyre kisebb lett a pofájuk, és eltakarodtak végre onnan.
júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Füstöl. Persze csak nyáron rontja a levegőt, jöjjön be az ablakon a tömény füst. Sütögetésnek álcázza egyébként, 3 óra hosszat égeti a nedves gallyakat, utána előkap egy darab szalonnát. De utána is még elárasztja a környéket füsttel.

Írtam az önkormányzatnak levegőszennyezés ügyben - nem válaszoltak.

Egyszer már kihívtam a tűzoltókat - nem csináltak semmit.

Legközelebb én fogok lépni.

júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szomszédom egy komplett idióta, dühöngő elmebeteg..
júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A hülyegyereke ébredéstől késő estig ugrál, rohangál. Kifejezetten kellemes a légkör így. Legszívesebben a Holdig rúgnám a kis f.sz.t
júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Proca válasza:
100%

Kakas bas*ó szomszédom van. Reggel 3 órakor elkezd ordibálni.

Kérdeztem hogy őket nem zavarja. Á nem. Azt mondtam neki hogy keressen fel egy fül-orr gégészt mert nagy a baj. Erre megsértődött.

júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%
Olyan sövenyfajtát ültetett a telekhatártól 1 méterre, hogy 4 m magas. A kértünk több mint az egynegyedében semmi nem terem meg. Teljesen beárnyékolja,a fa termése atszóródij a kertünkre! Többször szóltam vágassa ki, nem érdekli, nem gondolta, hogy ilyen magasra fognak ezek nőni! Jelentkezési nem szeretnék! A 4 méterre ültettem,de kipusztult az is.
júl. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!