Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajnalban zajongó szomszédokka...

Hajnalban zajongó szomszédokkal nem lehet mit csinálni?!

Figyelt kérdés

A szomszédunk rendszer szerint (szinte mindennap) reggel 4 és 5 óra között elkezd kalapálni,flexelni,ütni valamit, de borzasztó hangos, amit csinál ilyenkor.


Egy ideig mérges voltam nagyon, aztán próbáltam 'elfogadni', szóltunk, de csinálja, most pedig már teljesen el vagyok keseredve.

Elhiszem, hogy nyár van és napközben 100 fok, de télen is ugyanez megy.


Alapvetően is alig alszik a 2 éves fiam tovább 6-7 óránál, de ezekre általában felkel, ahogy a pár hónapos lányom is..


Ez 'normális' és tényleg fogadjam el, vagy lehet ezzel valamit kezdeni?


2022. jún. 22. 06:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejarkalnak, akkor szereltesd be kamerat
2022. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%
21# persze elobb engedelyt is kell kerni onkormanyzattol
2022. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
A kiskaput zárd le. A kerítés mellé ültess sövény, legalább ne lássanak át. A zajongásra a rendőrségen kívül nincs tippem.
2022. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
82%

22

Ne írj már marhaságot...azt szerelsz fel saját telkeden e téren, amit akarsz.

Ha katapultot szerel fel a saját kapujára célozva, azt is megteheti.

Nyugodtan tegyen fel kamerát, ami a saját telkére lát, de arról már nem tehet, ha a nagylátószög miatt át is láthat kicsit;)

2022. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek fel egy-kèt hangot is rögzítő kamerát, aztán negyző
2022. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
83%
Kamerára akkor kell csak engedélyt kérni, ha közterületet figyelsz vele, illetve a szomszédot se figyelheted, szép is lenne ha az önkormányzat engedélyezhetné, hogy a szomszédot figyeld. Azért a szomszéd tehet panaszt. De a vázolt esetben tökéletes megoldás.
2022. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
20-as ez tetszett. Csak a gyerek miatt gondolom az üvöltő zene nem játszik
2022. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27

Mint írtam nem kell hangosan, hiszen a "fülbemászó zaj" idegesítőbb alattomosan, mint a hangos és nem lehet bepanaszolni ezért titeket.

A gyerek bent a házban-csendben, csukva ajtó és kirakod a teraszra a kis "metál zenekart";)

2022. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!