Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajnalban zajongó szomszédokka...

Hajnalban zajongó szomszédokkal nem lehet mit csinálni?!

Figyelt kérdés

A szomszédunk rendszer szerint (szinte mindennap) reggel 4 és 5 óra között elkezd kalapálni,flexelni,ütni valamit, de borzasztó hangos, amit csinál ilyenkor.


Egy ideig mérges voltam nagyon, aztán próbáltam 'elfogadni', szóltunk, de csinálja, most pedig már teljesen el vagyok keseredve.

Elhiszem, hogy nyár van és napközben 100 fok, de télen is ugyanez megy.


Alapvetően is alig alszik a 2 éves fiam tovább 6-7 óránál, de ezekre általában felkel, ahogy a pár hónapos lányom is..


Ez 'normális' és tényleg fogadjam el, vagy lehet ezzel valamit kezdeni?


2022. jún. 22. 06:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Azt hozzátenném, hogy tipikus öregek, akiknek az égvilágon semmi dolguk.

A hátsó telek reszunket nem használjuk, illetve 2 éve lakunk itt, időnk se nagyon volt eddig vele foglalkozni, na meg fogalmunk sincs még mit kezdjünk vele.

Ezek szerintem árgus szemekkel figyelik, és amint megnő egy kicsit is a gaz, egyből jelentenek minket a jegyzőnél, hogy elhanyagoljuk a birtokunkat.....

2022. jún. 22. 08:08
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor menj at, hogy nektek zavar es olyan idoben dolgozik, amikor tilos es mindenki eppen pihen.
2022. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Sajnos már megtörtént, de azok a fajta emberek, akik mondják, hogy jajj, persze, figyelnek majd, másnap reggel pedig még korábban és még hangosabban csinálják
2022. jún. 22. 08:55
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

A rendőrség lesz4rja. Az én szomszédomnak még segítettek is fát hordani/aprítani a rohadékok.

Semmirekellő banda.

2022. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
13# hivjatok rendszeresen rendort, aztan abbahagyja
2022. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Egyébként már arra is gondoltunk, hogy szándékosan csinálják, bár ez csak spekuláció.

Ugyanis a házunk a szomszéd lányáé volt, aki nem fizette a hitelt, elvette a bank és mi a banktól vettük meg.

A lánya most itt lakik, tehát a 2 öreg + a lányuk, aki már 50+-os.

Aztán erre is gondoltunk, hogy kib*szásból, ha már 'elvettük' a házukat.

2022. jún. 22. 10:05
 17/28 A kérdező kommentje:
Arról meg már nem is beszélek, (bár ez is szintén bosszantó) hogy a hátsó kertjeink között kapu van, amin szabadon járnak-kelnek. Random azt látom, hogy hátul van a telkünkön és pl elviszi a csalánt a disznóinak (bár ezt nem bánom nyilván) illetve eleinte volt 1-2 bútor, amit kitettünk, hogy eltüzeljük, mert nem kellett és azt is elhordták.. :D
2022. jún. 22. 10:08
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni, marad a kicsinyes bosszú... ajánlom Zámbó Jimmy-t azt szerintem még ők se viselnék el.
2022. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

A hátsó kapun való bejárkálást fotózd le, az már rendesen birtokháborítás, simán jelenteni kell érte. A bútorok elhordása meg lopás.

Mivel ők is azonnal jelentgetnek, egy szavuk se lehet.

2022. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%

Cseréljétek el egy "cirkó" családdal a kecót;)

Vagy példásan:


[link]


Én a telekhatárt megerősíteném, kitenném a táblát, hogy "betolakodókat agyonlőjük"...nem lesz itt átjárás-lopás.

Jó kis reszelős metál zenével megetetném az öreget, hogy infarktust kapjon.Nem kell hangosan, mert az már csendháborítás;)

A kaksis pelusokat hátra hordanám a kerítéshez végig lerakva--szagolják csak...ti meg úgy se mentek arra:DDD

Éjjelre meg felfüggesztenék a stroboszkópot, ami éppen feléjük is villog és kicsit bekacsint az ablakukon:DDD

Sokat bográcsoznék, aminek füstje éppen sajnos feléjük szállna:DDD

2022. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!