Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha úgy élem az életem, hogy...

Ha úgy élem az életem, hogy hangzavart keltek és a szomszédokat is zavarja, joggal kiabálhatnak át hozzám ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 10:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ajh csihadj már. nincs jobb dolgod mint a földhön verni magad? Ennyire nincsen életed?
2022. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha lenne valaki itt aki "cseszteti" a szomszédokat mikor barmok.

Nincs is annál jobb mikor este bekúrogatják az ajtót amit kb. 1mp el lenne hosszabb becsukni halkan. Majd a lendület beviszi a szomszéd meg kapja be, hogy aludna este.

Bár egy ajtócsapkodás szerintem a legkisebb probléma, ritka is meg rövid ideig tart, ellenben más, bútortologatás stb. az már idegesítőbb.

2022. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kattant unokák vannak a szomszédomban, én Rammsteint bömböltetek nekik néha (Ich hasse kinder), olynakor egy ideig kuss van. 1 zeneszám általában elég. De amúgy csendben vagyok, mielőtt el nem kezdtem "válaszolni" az őrült zajongásra, a többi szomszéd azt hitte nem is lakik itt senki.
2022. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtocsapkodasra es a kiabalasra sincs semmilyen torvenyes megoldas.
2022. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Salx Narval ***** válasza:
Nehéz dolgok ezek. Én is elég sok balhénak vagyok szem és fültanúja a szomszéd emeletesben is zajlik az élet.:D Szerencsémre elég messze vannak ahhoz, hogy engem zavarnának de azért az udvaron hallom a balhékat. Van itt minden, részeg tivornya, kutyaugatás, bömbölő zene, fúrás, faragás, veszekedés a közös teraszon, gyereknevelés magas fokon. Áldom az eget, hogy nem kell ott élnem és sajnálom az ott lakó normális embereket.
2022. márc. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!