Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltató kiabálhat egy...

Ferenc12 kérdése:

Munkáltató kiabálhat egy alkalmazottal? Sértheti szavakkal?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem éppen!
2017. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Be lehet perelni vagy valami ilyesmi?
2017. márc. 2. 21:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Állandóan ezt csinálja?
2017. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És hogy akarod bizonyítani? Ugyanis neked meg arra nincs jogod, hoyg (esetleg) felvegyed az esetet
2017. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Be lehet igen, a munkaügyi bíróságon ha folyton zaklat és terrorizál. Jelen esetben ha folyton ismétlődő ez, ilyenkor rég túl lép egy határt, tekintve a pozíciójára ez túlkapást jelent. Nem lehet egy embert (dolgozót ha jobban tetszik így) megalázni sen emberi mivoltában sem pedig beosztását nézve. Ha rosszul is végezted a pl a mukád ezért cseszeget akkor sem! Van ennek helyes emberibb menete de nem ez!

A másik dolog az hogy hiába van rá tanúd nem biztos hogy a kollégák ezt bemerik vállalni hogy majd tanúskodnak mindenki félti a helyét. De ha akad olyan akkor az nagy segítség lenne. Ha kontaktod lesz vele legközelebb vagy raport tedd a zsebedbe a telót és hangfelvevő : On!

2017. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Volt melóhelyemen napi szinten ment a ku.rva a.nyázás és az üvöltözés. Velem nem beszélt a főnök ennyire csúnyán de nagyon megalázó és bunkó volt. Volt aki mar 6 éve tűrte. Én másfél év után otthagytam...
2017. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja és senki nem mert feljelentest tenni
2017. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Beperelheted, csak mi értelme van?


Valószínűleg egy cégnek jobb ügyvédre telik mint neked, másrészt onnantól nem nagyon lesz értelme amúgy sem ott dolgoznod. Harmadrészt még keresztbe is tehet neked a későbbiekben, mert nem túl jó referencia új helyen hogy az előző munkaadóddal pereskedsz.

2017. márc. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

igazából azt csinál amit akar, nekem is voltak durvák.


Mondjuk én felmondós típus vagyok, ha megy az anyázás nagyon akkor lépek lefele.


De sok mindent nem tudsz tenni, itthon ilyen a helyzet pár munkahelynél, kocsma hangulat, lépj le ha nem bírod, lehet találni másik állást, ennyi.


Mondom nekem voltak durvák egy-két munkahelyen.


A takarodjál haza büdös vagy (nem is voltam izzadt, főleg nyár volt) ilyeneket simán kap az ember.


ja meg a sz@@@pjál le, ilyenek, simán volt részem ilyenben, nem lepődöm már meg semmin itthoni helyeken. Mondom, kocsma. Csoda a kést nem vágják bele az emberbe.

2017. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És a legdurvább, hogy sokszor 50+ emberek rondábban beszélnek, mint a fiatalok. Tehát nem csak a fiatal generációval van gond, mintha időközben az idősebbek is meghülyültek volna.
2017. márc. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!