Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha úgy élem az életem, hogy...

Ha úgy élem az életem, hogy hangzavart keltek és a szomszédokat is zavarja, joggal kiabálhatnak át hozzám ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ők mi jogon hangoskodnak?! azt csak neked lehet…
2022. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi ! Fordítva tettem fel a kérdést, mert idáig engem szidtatok, hogy átkiabálok a szomszédoknak, mert folyton csapkodják az ajtót ! tehát akkor Ti mindig annak az oldalán álltok , aki nem én vagyok ! Köszi !
2022. márc. 1. 10:31
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ebből világosan következik, hogy veled van a probléma.
2022. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Szívesen 😅
2022. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na akkor szeretnélek meghívni magamhoz , hogy részesül a sztoriból ! Akkor majd meglátod, hogy mi a helyzet ! Privátban megadom a címemet ! Kell ? Mert akkor Te leszel gy tanú a szomszédok viselkedésére ! Jössz vele tanúskodni ?

Na látod ez a probléma, hogy nem akarsz !

2022. márc. 1. 10:44
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Akkor elmondom mi a helyzet; neked jogod van átkiabálni, nekik meg joguk van elküldeni a vérbe.

Ha tényleg probléma van, akkor nem tanúkat kell keresni, hanem kihívni a rendőrséget. Ennek persze az a kockázata, hogy ami neked zavaró, az könnyen lehet, hogy jogilag megengedett, és akkor nem a megfelelő helyre fog menni a csekk.

2022. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Mikor hangoskodsz? Mert létezik olyan, hogy csendrendelet. Ez helyileg némileg eltérhet, de pl. este 10 utánra már a legtöbb helyen biztosan vonatkozik. Ennek kell utána nézni, ha olyan időszakban zajongsz, amikor a csendrendelet szerint nem lenne szabad, akkor bizony a szomszédok teljesen joggal kiabálhatnak át hozzád, sőt, fel is jelenthetnek. Ha máskor zajongsz, ők akkor is joggal kiabálhatnak át hozzád, mert ha te zavarod őket a hangoskodással, ők is ugyanúgy zavarhatnak téged a kiabálással. Viszont ilyen időszakban nem jelenthetnek föl a zajongásért.
2022. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Ezek szerint te kiabálsz olyan hangosan, hogy nem hallom az ajtócsapkodásomat.
2022. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem! Mikor jegyzik már meg az emberek, hogy a csendháborítás nem csak este 10 óra után, hanem a nap bármely szakában megvalósítható! Utolsó!!!
2022. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk engem jobban idegesítene egy idióta ordibálása mint az ajtócsapkodás
2022. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!