Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a füvező szomszé...

Mit csináljak a füvező szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Adott egy albérlet, ahol 6 éve élek. Kezdetben nem voltak szomszédok, de pár éve elkészült a mellettünk lévő lakás, és azóta azt is kiadják. Eddig egy nagyon kedves pár lakott itt, de néhány hónapja kiköltöztek, és a helyükre fiatal fiúk jöttek, akik folyamatosan bent füveznek. Ezzel nem is lenne gond, de a szag, ami a szomszédból árad, az nagyon brutál, és sajnos hozzánk is átjön. Ha valamitől rosszul vagyok, akkor az az émelyítő marihuána szag...


Gondoltam rá, hogy nekik szólok, hogy esetleg menjenek ki a parkba szívni, de nem akarok minden lében kanál lenni, ráadásul, ha nem jönne be a kérés, akkor tudnák, hogy én vittem "tovább" az ügyet (tulajdonos, gondnok stb.)


Szerintetek hogy lenne célszerű megoldani ezt a szituációt, kinek szóljak elsőre? Aki nem akar se cigifüstöt, se fűszagot szívni egy fárasztó nap után, az mit tegyen?


27 N


2019. aug. 5. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez is egy opció, de a kérdező gondolom nem akar a rossz, csúnya, gonosz szomszéd lenni :D
2019. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mindent eltűrő nyámnyila sem akar lenni. Gondolom...
2019. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megkerheted oket parszor, ha van eszuk, akkor valtoztatnak. A feljelentessel nem jarnanak jol, a legtobb masszivan fuvezo ismerosomnel befottesuvegnyi cucc all otthon, az azert komolyabb mennyiseg.
2019. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tegnap beszéltem egyikükkel, aki azt mondta, hogy ő nem füvezik, de majd mondja a haverjának. Hát ez annyira sikerült, hogy ma ismét a mi lakásunkban állt az az émelyítő szag (hiába szellőzött ki az éjjel).


Ismét becsengettem, 3x is, de nem nyitottak ajtót, majd egy negyed óra múlva hallottam, hogy kattan a zár, és épp távozni akar valaki. Azonnal kirohantam, ez most egy másik gyerek volt. Kutyafuttában mondta a kérésemre, hogy "oke", szoval holnap varom, hogy végre tiszta lakásra jöjjek haza, ha nem, akkor harmadszor is átcsengetek, de most már komolyabban szólok...

2019. aug. 7. 20:12
 15/15 anonim válasza:
Hasonló gonddal küzdök, mi lett a vége?
2023. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!