Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a füvező szomszé...

Mit csináljak a füvező szomszédokkal?

Figyelt kérdés

Adott egy albérlet, ahol 6 éve élek. Kezdetben nem voltak szomszédok, de pár éve elkészült a mellettünk lévő lakás, és azóta azt is kiadják. Eddig egy nagyon kedves pár lakott itt, de néhány hónapja kiköltöztek, és a helyükre fiatal fiúk jöttek, akik folyamatosan bent füveznek. Ezzel nem is lenne gond, de a szag, ami a szomszédból árad, az nagyon brutál, és sajnos hozzánk is átjön. Ha valamitől rosszul vagyok, akkor az az émelyítő marihuána szag...


Gondoltam rá, hogy nekik szólok, hogy esetleg menjenek ki a parkba szívni, de nem akarok minden lében kanál lenni, ráadásul, ha nem jönne be a kérés, akkor tudnák, hogy én vittem "tovább" az ügyet (tulajdonos, gondnok stb.)


Szerintetek hogy lenne célszerű megoldani ezt a szituációt, kinek szóljak elsőre? Aki nem akar se cigifüstöt, se fűszagot szívni egy fárasztó nap után, az mit tegyen?


27 N


2019. aug. 5. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Adjanak belőle nekem is.
2019. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem sok mindent tudsz csinálni. Én is utálom a cigi füstöt meg a fűszagot de nem mondhatom meg az alattam lakónak hogy ne dohányozzon a lakásában.
2019. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Rendőrség névtelen bejelentés
2019. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyből rendőrség de bezzeg Missh meg az ilyen csicskák nyugodtan füvezhetnek mi? Azokat nem csukják le mert hát híres hát mindent megtehet. Szánalmas.
2019. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő most hogy jön ide?
2019. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jön? Ha ő megteheti akkor egy átlag ember is. Ennyi.
2019. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
49% Te nagyon ostoba vagy. Hogy a p---csába jön ide, hogy az retek megteheti-amúgy most eljárás van ellene, de mindegy, szóval ő sem tehet meg mindent. A kérdezőt akkor is zavarná a fűszag, ha ez a gyökér élne ott.
2019. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyből a rendőrségre menj ... nagy szemétség lenne . Szerintem egy papír darabra írd le hogy nem kéne ennyire füvezgetni mert baj lesz belőle :D Szépen tedd be a postaládába aztán kész is . A fiatal fiúk ettől biztos észbe kapnak . Ha ez se lesz hatásos akkor jöhet a névtelen bejelentés ... majd írd le hogy hatásos volt e :D
2019. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nekik frankón, egyenesen a problémádat, amit itt is leírtál.

Bekopogsz (a legjobb ha megkérdezed, hogy bemehetsz e addig, a diszkréció miatt), aztán normálisan megkéred őket, hogy menjenek ki például a parkba, vagy találjanak ki valami megoldást, mert átjön a szag és zavar.

Ha elsőre nem használ, másodszorra is bekopogsz, még mindig normálisan, és szólsz nekik, hogy: srácok, egyszer már megkértelek titeket tök rendesen, nem akarok beleszólni a dolgotokba vagy egy szemét kis spicli lenni, de ha a szép szó nem használ, nem tudok mást tenni, mint szólni a közösképviselőnek vagy a tulajnak.

És kb ennyi!

2019. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tökölnék, rühellem a füves gyökereket a szagától meg undorodom. Egyszer átmennék és közölném, hogyha még egyszer átjön a rohadt ganja illat a lakásomba,akkor feljelentem őket.
2019. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!