Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni taho szomsze...

Mit lehet kezdeni taho szomszedokkal?

Figyelt kérdés
Sok szomszedom volt, mind jo volt, kiveve ezt a mostanit, aki leall a gyerekemet fenyegetni, hogy atmaszik a keritesen es elkapja. Kamerat szereltem, ami mindent felvesz. Egy idos hazaspar 70 korul. Isznak, es ugy gondoljak, hogy a gyerekeknek is felnottkent kell viselkedniuk. Marmint az enyemeknek. Masfel eve koltoztunk ide. Tiszta idiotak. Segitsetek!
2019. júl. 18. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem vigyél nekik egy láda piát ajándékba és közöld velük, hogy ha leszállnak a gyerekeidről, akkor megtarthatják.
2019. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha durván fenyegetnék a gyerekeim akkor közölném velük, hogy azonnal hagyják békén a őket, kamerák fel lettek szerelve, ha meglátom, hogy megint fenyegetőznek akkor hívom a rendőrséget és bizonyítékom is lesz. Mindezt aközben, hogy vakarnám a tenyerem, hogy ne kapcsoljam ki a kamerát egy csicskalángos erejéig. Ha meg nem hagyják abba akkor tényleg kihívnám a rendőrséget, hogy tegyék helyre őket.


Így, hogy piások, kétlem, hogy lehetne velük normálisan beszélni, úgyhogy ebben az esetben azt átugornám.

2019. júl. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, a gyerek mászik át a kerítésen, vagy a szomszéd mászik át hozzátok?


Ha az első, akkor először a gyereket kéne megnevelni h nem mászunk be más területére, ettől persze meg lehet beszélni a szomszéddal hogy normálisan bánjanak vele

Ha a második, akkor pedig nem is kell semmi egyebet csinálnia, eleve lehet intézkedni a szomszéddal szemben...

2019. júl. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki tahó, csak az erőből ért. Ezek ilyenek. Munkatársam férje felment szólni, hogy éjjel ne zajongjanak. A tahó orrba vágta a férjet szó nélkül. Ügyelet, látlelet, reggel rendőrség, feljelentés. Onnantól nem volt éjjel dajdaj.

Ez a fajta olyan tahó, hogy hittel hiszi, ha becsicskítja a szomszédot, nem lesz következménye. Csak abból ért, ha lesz.


Ugyanez közös udvarban élő nőismerősünknél: bömbölteti a tévét a tahó, a nő szól, sokadik panaszra szájonvágják. Feljelentés, bíróság, júniusban volt ítélet. Az első idézés óta síri csend az udvarban.

2019. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szomszed fenyegetozik, hogy atmaszik a keritesen. A gyerekek nem masznak at hozzajuk.
2019. júl. 18. 08:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Amugy rogton felhivtam a rendorseget, amikor fenyegetozott, ilyenekkel nem allok le beszelgetni. Rendorseg feljegyezte, ha megegyszer agresszivkodik az oreg es telefonalok jonnek ki beszelni veluk. Tegnap jott a szomszedasszony vegre szemelyesen (haborogni) legalabb annyi ertelme volt, hogy tudomasara hoztam a kamerak Akkor egy kicsit visszafogta magat.
2019. júl. 18. 09:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki azt is, hogy a multkor felhivtam a rendorseget. Akkor begurult, es mondta hogy o is Akkor most indul es feljelent minket. Mondtam, hogy menjen nyugodtan🤗
2019. júl. 18. 09:05
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Hajrá, kirobbantottál egy végtelen háborút. Tönkre fogtok bele hosszútávon menni. De ha nektek ez kell...
2019. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha a te gyerekeket fenyegeti meg az alkesz szomszed, Akkor kivancsi leszek, hogy reagalsz😉
2019. júl. 18. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak a gyerekeid - de őszintén! - amin kiakad a szomszéd?
2019. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!