Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan még itt aki szokott...

Van olyan még itt aki szokott történeteket írni?

Figyelt kérdés
Legnagyobb álmom hogy egyszer majd kiadok egy könyvet. Eddig csak úgy magamnak írogattam. Van itt még esetleg olyan aki szokott? szívesen el is olvasnám, mondanék véleményt, ugyanez fordítva akár. 24l
2018. nov. 26. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

én gondolkodtam rajta mostanság, de nem történetet írni, hanem játékfejlesztéshez sztorit, mondhatni kicsit interaktívabb történetet, nem annyi, hogy leírja és elolvassa az ember


nekem azok tetszenek ahol az ember hatással lehet a végkimenetelre


te milyen történeteket szeretsz? :)

2018. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írok egy regényt, de lusta vagyok, ezért baromi lassan haladok vele.
2018. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelen :)
2018. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én lusta vagyok és csak a fejemben írom a sztorikat (pár rövidke irományom volt csupán életem depresszívebb, de kreatívabb szakaszaiban), a párom ír. Elég lassan, nehezeket és alig olvassa pár ember, mi nagyon örülnénk egy ilyen "csereakciónak", de még én is nehezen olvasom az irományát, ráadásul fanfic, sőt crossover, problématikus, ha nem ismered az adott animét és a Fringe-et (magyarul A rejtély, ez egy sorozat). Bár... Nem biztos. Néha izgalmas olyat olvasni, aminek nem ismerjük a hátterét s legalább lenne visszajelzés, hogy egy ilyen ember mit ért belőle.


De ha csak szeretnél valakit, aki átnézi az irományod (igen jó vagyok elírások és helyesírási hibák kipécézésében, de kritizálni tudok más pontokat is :D a párom kritikusnak nem jó, de véleménye néha azért van) s eléggé leköt engem az, amit írsz (vagy nem túl hosszú. ha érdekes, vastag könyv is lehet, hamar elolvasom), akkor itt vagyok.

Az elmúlt pár évben szerintem sokszáz irományt olvastam (főleg fanficet), különféle színvonalúakat, úgyhogy a belső kritikusom eléggé gyakorlott. De az írás művészetéhez csak alapszinten értek. Szerencsére értelmesen kritizálni valamivel könnyebb, már akinek, persze. Hibát észrevenni úgy is lehet, hogy nem tudod, hogyan lehetne jól csinálni, csak azt, hogy ez így nem jó.

2018. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én írogatok, az első regényemen munkálkodom :)

Viszont még csak az előzményeket, karaktereimet, családfákat, a helyszíneket, vallást, stb. dolgozom ki. Utána jön majd a cselekmény.

Közbe meg olvasok hasonló regényeket, hogy legyen miből meríteni írói megoldásokat, de amúgy is van mit pótolnom.

Ha esetleg elküldöd, én szívesen elolvasom a történetedet :)

20F

2018. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 Az is érdekesnek tűnik, főleg meg hogy szeretek játszani is :) Egyszer én is elkezdtem egy ilyen kis mini böngészős sztorit írni ahol mindig lehetett volna választani hogy bemész nem mész be, ilyenek :D Csak végül kifogytam az ötletből :/ Amúgy én a fantasy felé hajlok, minden történetemben muszáj hogy legyen valami fantasy elem, különben beleunok :D


#2 Sajnos én is, milyen fajta regényen dolgozol? :)


#3 Szívesen elolvasnám ha érdekel vélemény, bár tényleg nem ismerem a háttérsztorit a franchisehoz :(De hátha úgyis érthető lenne :) Egyébként angolul esetleg menne a hibák, elírások megtalálása? :D Van magyar sztorim is, csak a nagy projektem amit szeretnék tényleg megírni, angolul lesz, és eléggé félek hogy tele van nyelvtani hibával :( Ha nem, akkor a magyarról szívesen vennék egy véleményt :)


#4 Először én is mindig a karaktereket találom ki, bár talán az én sztorijaimmal az is a baj, hogy kevés szereplő van :/ nekem valahogy jobban megy 1-5 karakterre való koncentrálás :D Te milyen történetet írsz, milyen műfaj lesz? :)

2018. nov. 27. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:

#6:

az már régen rossz, ha kifogysz

elég sok opció van :)


talán tetszene az asztali szerepjáték neked :)

2018. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a motiválatlanságból kifolyólag csak fejben kreatívkodok. Van egy világ a fejemben, tele lényekkel, növényekkel, kultúrákkal, vallásokkal, területekkel, anyagokkal, istenekkel meg mindennel.

Egy párat közülük lerajzolok (vagyis inkább csak skiccelek), meg néha unalomból megtervezek egy-két szigetcsoportot vagy virágot.

De az íráshoz sem motivációm nincs egyenlőre, sem tehetségem. De a te irományod érdekelne ha benne vagy. :D

2018. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nahát, eltűnt a válaszom, melyben kifejtettem, hogy rövid, homoerotikus történeteket írok egy bizonyos zöld, tölcsérfülű, hím ogre és a köztem létrejövő szexuális aktusokhoz vezető helyzetekről, melyekben a setting az aktuális hangulatomat követi. A kérdező tájékoztatása érdekében megismételtem a válaszomat.
2018. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!