Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek csúnya az alakom?

Szerintetek csúnya az alakom?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 3. 10:44
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
szerintem tök átlagos alakod van! :) (hah, nekem is ugyanilyen az alakom, csak én genetikailag vagyok ilyen) bár szerintem, egy másik ruhában, ami nem takar ennyit, jobb alakod lenne. szóval, azért az öltözködés és rátesz arra hogy, hogyan jelenik meg az alakod.
2018. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Írtam privátot! Szerintem teljesen rendben vagy, ne foglalkozz senkivel, sokuk még nőt sem láttak, csak osztogattják itt a nagy dolgokat, aztán este hokiznak 1 nagyot, szóval, fogadd el magad ilyennek, tudod a lélek is fontos, nem csak a kinézet, szerintem szép vagy, de én csak 1 átlagos 39 ffi vagyok, a kigyúrt, ill teleszurkált 17 évesekkel ne foglalozz, szexuális tapasztalatuk annyi, mikor elmegy a nő elöttük az edző terembe! Nyugi, és élj boldogan, ne foglalkozz senkivel, csak önmagaddal, ha társat keresel, olyat keress aki téged szeretne úgy amilyen vagy! Korod elárulod?
2018. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, csak mint előttem is írták, nem egy törékeny alkat vagy :)
2018. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
22/23 vagyok, a privátos! Miért kell őt bántanotok? Semmi gond nincs vele, így tökéletes, ffi vagyok, nem is tini, teljesen jó, kedves alak! Akik ennyirre lehúzzák, mutassatok már magatokról képet? Agyatlan barmok vagytok! Akinek nem inge, ne vegye magára!
2018. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya. Biztosan találsz olyat akinek tetszeni fogsz szerintem átlagos vagy, se vékony, se duci.
2018. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

Pont jó vagy úgy ahogy. Nem tudom miért vagy mások szemében duci, de tényleg.

Mondjuk a ruha tènyleg sokat takar, de nem hinném hogy kövér vagy, egy normálisabb képpel jobban meg lehet mondani.

2018. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Azért ne akarjátok már levetkőztettni, mivan ha ti 25 ő meg 12 éves????? Privátos vagyok! 😂😂
2018. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nagyon jól nézel ki. Nem tudom miért kérded. Ha magadnak nem tetszel, tehetsz ellene simán. Még mindig könyebb fogyni, mint lapos alkatból formásat csinálni.
2018. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Csúnya vagy szép, igazából egyik sem jelenthető ki egyértelműen, mindenki saját véleményt tud csak mondani. Végeredményképp pedig elvileg egy embernek kell megfelelni, mindenkinek pedig úgy sem fogsz.

Nekem az ideálom az kimondottan vékony, ahhoz képest kissé vaskos vagy. Nem mondom, hogy csúnya, csak egyszerűen nem vonz. De ugyan úgy vannak, akik az én ideálomra mondják ugyan ezt.

Nyilván van genetika is a dologban, de kellő akarattal ki lehet hozni a maximumot is belőle, magadnak próbálj megfelelni. Kérdésedből ítélve, ha már feltetted: nem vagy elégedett magaddal, bánt valami az alakoddal kapcsolatban. Aki pedig neked tetszik, remélhetőleg kölcsönös (lesz) és az (akkori) alakod is bejön neki. De hogy neki(k) mi fog tetszeni... az a jó kérdés :D

De ez ugyebár csak alak, még fontos tényező az arc és személyiség, illetve még stílus is.

2018. júl. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
0%
Halika! Privátos vagyok! :) Szét csapom a fejét annak aki behülyíti hogy szarul néz ki stb!!! Még gyerkőc, beszélgettem vele, még sokat fog változni, ne okozzatok már neki önértékelési zavart!!! Köszi, 30 as pasik mit akartok egy 14 éves lánytól? Tele ez a szar oldal pedofil köcsögökkel, tisztelet a kivételnek, és elnézést a jófej emberektől!
2018. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!