Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mi az élet értelme?

Számodra mi az élet értelme?

Figyelt kérdés

(Láttam már ilyen kérdést kiírva, de védelmemre szóljon, hogy több éves volt, és az olyanokra már nem nagyon válaszol senki.)

Neked mi az, ami erőt ad ahhoz, hogy éld az életed? Hogy mindig talpra áll és menj tovább? Mi jelenti számodra a boldogságot? Rendelkezel azzal a dologgal? Ha nem, mit teszel annak érdekében, hogy elérd?



2017. nov. 8. 17:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az élet értelme szerintem maga az élet folytatódása, mindent meg kell tenni ennek érdekében.Erre a genetikai anyagunk késztetései alapján a létfenntartó ösztöneink kényszerítenek minket. A boldogság evolúciós jutalmazó érzés, ezeket az ev. jut. érzéseket akkor kapja valaki az evolúciótól, a létfennt. ösztöneitől, ha és amikor teljesíti az evolúciós, a létfenntartó ösztönök késztetései alapján rá kirótt feladatok elvégzését, ill. az ezekkel a feladatokkal együttjáró nehézségeket felvállalja, és nem a könnyebb utat választja. A boldogság azt jelzi az egyénnek, hogy "minden rendben van", mindent megtett az élet folytatódásáért.
2017. nov. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Valaminek az értelme nem lehet szubjektív. Nem így, ahogyan te azt megkérdezted.

Élet értelme a fejlődés.

Ami erőt ad?? O.o Hát én. Gondolataim.

Nem kell talpra állni, ha nem ültél le.

Minden jelenti.

Igen..., létezem.

2017. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csak a kalandok meg az izgalmak. Semmi más.
2017. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem az,hogy minél jobban elszakadjak a "valóságtol". Olyan természetfeletti képességeim vannak,amivel mindent meg tudok változtatni+a jövőbe látok.
2017. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hogy senki ne szóljon bele más dolgába,hagyja békén. Aki szeret az békénhagy.
2017. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Ugy gondolom, h az elet egyik ertelme ha masokon tudsz segiteni, ha tanulhatsz es megvalosithatsz, ha hozzasegithetsz masokat a boldogsaghoz....


Hasonlo problemakra kerssuk mi is a valaszt. Sokat segitene barki aki az alabbi kerdoivet nev nelkul kitoltene:


[link]


Cserebe mi egy kis ajandek ekszerrel lepjuk meg.


Koszonjuk ha segitesz!

2017. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az,hogy lázadjak az elnyomó,bántalmazó,önérzetromboló "nevelésem" elle.
2017. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az élet értelme,hogy szabadok legyünk és ne legyünk elnyomva!
2017. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Harcz László és sleppje csak ontja magábol a hülyeségeket.
2017. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem a családom és a tanulás ad értelmet az életemnek. Szeretni és tanulni, ez a legjobb dolog a világon!

Mindig többet szeretnék tudni,minden érdekel és minden nap tanulok valamit... :)

2018. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!