Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mi az élet értelme?

Számodra mi az élet értelme?

Figyelt kérdés

(Láttam már ilyen kérdést kiírva, de védelmemre szóljon, hogy több éves volt, és az olyanokra már nem nagyon válaszol senki.)

Neked mi az, ami erőt ad ahhoz, hogy éld az életed? Hogy mindig talpra áll és menj tovább? Mi jelenti számodra a boldogságot? Rendelkezel azzal a dologgal? Ha nem, mit teszel annak érdekében, hogy elérd?



2017. nov. 8. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
A Szabadság,meg hogy nagy utazó legyek. A többi hidegen hagy.
2017. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=X3hZ_PQRxmk

ezt hallgatom és álmodozom

2017. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 1112 ***** válasza:
Megteremteni a boldogságot. Ha az enyém kész, akkor már tudok segíteni másokéban is, tudok adni belőle másnak pl tippeket, szóval ha az enyém kész, akkor tudok már utána segíteni másnak is, hogy elérje, és az tök fain.
2017. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 vkka ***** válasza:

Kivételesen komolyan válaszolok:

Szerintem az életben 2 dolog fontos:

- Az állandóság.

- A változatosság.

Például fontos, hogy legyen valaki az életedben aki állandó. És legyen minden nap valami változatosság a közös programokban.

Például fontos, hogy állandó és jó minőségű ételeket egyél de ne edd minden nap ugyanazt.

Satöbbi!

2017. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Sokáig az Ikarus volt nekem az.

Éltem haltam azokért a buszokért.

2017. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Leginkább túllépni azokon a illúziókon/gondolkodási kereteken/kulturális mémeken stb, amit még tegnap kötelezőnek éreztem magamra nézve.


Az erőt az élethez az adja számomra, hogy szabad vagyok máshogy csinálni/gondolni a dolgokat, mint eddig.


Ritkán vagyok magam alatt, mert szánt szándékkal megváltoztatom a szemléletem annak érdekében, h le ne kerüljek oda.


A boldogság? Hm. A boldogság egy tudatállapot. Nem "rendelkezem" vele, de gyakorlom.


Megvannak a módszereim a boldogság elérésére, úgymint célkijelölés, célmegvalósítás, jóga, kreativitás stb.

2017. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az élet egy jelenség, ha minden áron értelem kell neki, akkor az, hogy kitaláld mit kezdesz vele.


Illetve csinálj/vállalj gyereket, mert elég lehangoló tud lenni a gondolat, hogy egy 3,5 milliárd éve folyamatos láncreakció működteti a tested és biztosítja azt, hogy ezen tudj gondolkodni, és ha nem biztosítod a folytatódását, akkor ennyi idő után, nálad ér véget.


Szerintem a boldogság nem állapot, hanem egy intenzív, max néhány órán át kitartó érzés, amit akkor érzel, amikor "minden" a lehető legjobban alakult, de nem teszek érte semmit, mert nem érzem úgy, hogy megéri az energiát.

2017. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Semmi.
2017. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szabadság,Egyenlőség,Testvériség.
2017. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A női ánusz.
2017. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!