Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai lányok többségét nem...

A mai lányok többségét nem érdekli a politika, vagy ami a világban zajlik?

Figyelt kérdés

Életem során egyre jobban azt tapasztalom hogy a lányok többségét csak a divat, a pasizás és ezek a sztereotíp dolgok érdeklik. Tisztelet a kivételnek.

23 évesen a fiú barátaimmal simán elbeszélgetek politikáról, a világról mert van véleményük. De a lányoknak nincs erről semmiféle véleményük. Nem érdekli őket kik irányítják a világot. Főleg a luxus érdekli őket meg az alapvető tárgyi örömök. Mondom tisztelet a kivételnek mert ismerek ilyen lányt is de nagyon ritka. Pedig úgy tudtam a lányok előbb érnek, de úgy tűnik ebben nem. Mit gondoltok?


2017. okt. 28. 13:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

Erre remek példa egy amerikai haverom osztálytársnője: világ életében nem érdekelte a politika, néha olvas egy bizonyos baloldali portált (nem azért, mert szimpatikus az oldal által képviselt ideológia számára, hanem mert az "trendi") és az jön le neki ebből, hogy Trump mekkora egy szemét nőgyűlölő rasszista náci(?!) állat. De egy logikus ellenérvet nem hozott fel ellene, csak ezeket a vádakat és kétes eredetű cikkeket.

Most leszögezném, hogy nem vagyok Trump szimpatizáns, de ezeket az embereket a legkönnyebb manipulálni, persze nem kell átesni a ló túloldalára, az sem jó, ha az ember élete teljesen ekörül forog. Ha pedig valaki teljesen passzív, de a következő választási ciklusig nem szidja az adott kormányt, szerintem az is rendben van.

Na jó, ez baromi összeszedetlen volt, csak arra szeretnék utalni, hogy a politika iránt tanúsított érdeklődés vagy annak hiánya nem függ össze az adott személy intelligenciájával, ellenben az alpári privátok igen...

2017. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%
Irigylem őket. Én mindig csak felhúzom magam a politikán.
2017. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a legtöbb ember kerüli amennyire lehet, és tesz rá magasról.


El kéne gondolkodni, hogy ki az értelmesebb, akit nem érdekel és nem idegeskedik rajta, vagy aki azon pattog hogy hát nem érdekli valami az embereket...

2017. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
54%
Meg azon is, hogy ki az értelmesebb, akit nem érdekel milyen emberek fogják irányítani az életét, vagy az, akit igen. ;) Segítek, Magyarország az elsők miatt van narancskéz alatt. :)
2017. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmesebb nem fog olyanon idegeskedni amin úgy sem tud változtatni.
2017. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%
Az értelmesebb belátja, hogy a változás elérésébe annyi energiát kell belefektetni, mint egy kiadósabb székelésre.
2017. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Csak ott a a befektetett energiának még mindig több a haszna. :D
2017. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
49%
A cél ugyanaz: meg kell szabadulni a fekáliától. :P
2017. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Es ez miert baj? Te az agyban politizalni szeretnel? :-D
2017. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, viszont az emberek többségével nem lehet értelmesen beszélgetni politikáról, mert vagy lenáciz, vagy lekcsöglibsiz, vitatkozni nem tud, csak veszekedni... Ezért, ha valaki, aki nem jó barátom, elkezd politikáról beszélni, vagy kerek perec kijelentem, hogy nem beszélgetek politikáról, vagy hülyének tettetem magam, hogy hamarabb szabaduljak. A barátaimmal meg jól elvitatkozgatunk, fiúk is lányok is vannak köztük, de én egy idegenben nem bízok, mert most épp divat az alapján kedvelni és megvetni, hogy melyik pártra tennéd az x-et.

Csaj vagyok egyébként.

2017. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!