Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai lányok többségét nem...

A mai lányok többségét nem érdekli a politika, vagy ami a világban zajlik?

Figyelt kérdés

Életem során egyre jobban azt tapasztalom hogy a lányok többségét csak a divat, a pasizás és ezek a sztereotíp dolgok érdeklik. Tisztelet a kivételnek.

23 évesen a fiú barátaimmal simán elbeszélgetek politikáról, a világról mert van véleményük. De a lányoknak nincs erről semmiféle véleményük. Nem érdekli őket kik irányítják a világot. Főleg a luxus érdekli őket meg az alapvető tárgyi örömök. Mondom tisztelet a kivételnek mert ismerek ilyen lányt is de nagyon ritka. Pedig úgy tudtam a lányok előbb érnek, de úgy tűnik ebben nem. Mit gondoltok?


2017. okt. 28. 13:18
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

most valaki összekeveri a politikáról való fröcsögést a politikai alapműveltséggel


azt például illik szerintem tudni hogy mit képvisel a kormányon lévő párt hisz mégis beleszólásuk van az életünkbe


pláne, hogy pont ezek az emberek panaszkodnak a legtöbbet csak azt nem tudják mi ellen igazából, hogy akarnak ezek változást ha azt sem tudják ki mit képvisel, ha el se mennek szavazni mert szerintük nincs értelme...

2017. okt. 28. 14:13
 12/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem érdekel különösebben zöld meg piros like, de komolyan azért lettem lepontozva, mert nem vagyok a nemem sztereotípiája, de kivétel sem? XD
2017. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező buta vagy.
2017. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

"azt például illik szerintem tudni hogy mit képvisel a kormányon lévő párt"


mi van? te ebben még komolyan hiszel? :D egyik 19 másik egy híján 20

2017. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező a kis privát üzeneteddel szépen be is bizonyítottad, hogy valóban buta vagy :D


felhasználónév: öcsi12345

üzenet: neked meg a kurv*nyád

Legalább valami kreatívat írtál volna :/

2017. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is írt a lángelme. Csak ugye nekem cenzúráznom kell, hogy elküldhessem.


ma 15:05

Re: Re:

te meg egy agyatlan pin* aki nem tudja hol a helye


FÉRFIVAL NEBESZÉLJ IGY B*ZDMEG, megértetted?


ma 15:10

Re: Re:

én a sikerem csúcsán vagyok, értelmiségi körökben mozgok és rohadt gazdag vagyok


megvehetnélek a családodtól megk*rnálak és visszadobnálak nekik

2017. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%
Megint anyázik privátban :D haver el kell, hogy szomorítsalak de engem nem zavar mit írsz privátban :D csak azt bizonyítod vele, hogy mekkora csicska vagy 🙊
2017. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%

Igazság szerint a politizálástól senki sem lesz értelmesebb (még ha annak is érzi magát). Számomra is jó időtöltés a politikai információk gyüjtögetése, de sosem fogok lenézni mást azért, mert ő a politika helyett a divatban leli örömét, hiszen kb. ugyanannyi IQ-t követel meg mindkettő.

A politikában érdekelt lányok kb. 70%-a olyan, mint a kedves Sunshinedoll, szerintem ez mindent elárul... CNN-ről sosem fogják megtudni, hogy mi zajlik valójában a világban, de azért a "politizáló" jelzőt meg kell adnunk nekik. :)

2017. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, de csak az általam kedvelt fórumon szoktam politikáról beszélgetni. Ott elég jó a színvonal is, nem ilyen "a zemúttnyóccév" meg "Orbán haljon meg".

Azért ott, mert név és arc nélkül (jól bejáratott nickkel) sokkal inkább komolyan vesznek. Élőben mindegy, hogy mit mondok. Vagy a korom miatt szólnak le, vagy csak megkapom, hogy "szőke nő".

2017. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
53%
Az egyik válaszolónak részben igaza van. Tényleg egyszerű állást foglalni politikai kérdésben, minden alkoholista kocsmatöltelék képes rá. Egyébként Dúró Dóra nagyon cuki.
2017. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!