Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai lányok többségét nem...

A mai lányok többségét nem érdekli a politika, vagy ami a világban zajlik?

Figyelt kérdés

Életem során egyre jobban azt tapasztalom hogy a lányok többségét csak a divat, a pasizás és ezek a sztereotíp dolgok érdeklik. Tisztelet a kivételnek.

23 évesen a fiú barátaimmal simán elbeszélgetek politikáról, a világról mert van véleményük. De a lányoknak nincs erről semmiféle véleményük. Nem érdekli őket kik irányítják a világot. Főleg a luxus érdekli őket meg az alapvető tárgyi örömök. Mondom tisztelet a kivételnek mert ismerek ilyen lányt is de nagyon ritka. Pedig úgy tudtam a lányok előbb érnek, de úgy tűnik ebben nem. Mit gondoltok?


2017. okt. 28. 13:18
1 2 3
 1/30 Sunshinedoll ***** válasza:
19%

"A nőket nem érdekli a politika és a világ történései"


"Fú gecc, ez a nő egyenlő bánásmódot akar, hisztizik a szexuális zaklatáson és ráadásul feminista, és nem isteníti a kapitalizmust, és nem ért egyet azzal, hogy az összes n--er megérdemli a nyomort, micsoda f-szság ez?"

2017. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
23%

Engem nem erdekel, sose erdekelt. Ha azt kerdezned, mikor volt az utolso valasztas, valaszolni se tudnek. Teljesen hidegen hagy ez a tema az orszaggal egyutt, gyulolom mind kettot. Kaki a rendszer ugy, ahogy van. Minden erommel azt intezem, hogy vegre kitudjunk menni kulfoldre a parommal. Ha egyszer kijutok, tobbet vissza se nezek.


23L

2017. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Igen jó meglátás, az a nő, akit nem érdekel a politika, azt csak a sztereotíp dolgok és a luxus érdeklik. Nyilván más oka nincs.

Simi az okos, érett kis buksidra :D

2017. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a politika nem az "érettség" mértékadója.


Főleg hogy a legtöbb ember részéről kimerül a gyűlölködésben meg abban hogy nyomják a propagandát, vagy épp csak panaszkodnak.


Volt ismerősöm aki megjegyezte hogy "látom te nem szeretsz politizálni". Neki meg minden második mondata siránkozás volt hogy "hallottad hogy így meg úgy". Én meg inkább úgy gondolkozom, hogy minek vitatkozzunk egy olyan dolgon, amire igazán egyikünknek sincs rálátása, ráhatása. Miközben csinálhatunk 100 más dolgot amivel fejleszthetjük magunkat.


Jó példa egy fiatal egyetemi oktatóm. Egy programot oktat, dolgozik is vele, szépen megél. És mesélte hogy a titka az, hogy TV, híradó, vicces videók, sorozatok helyett ő oktató videókat néz. Nem zárkózik el a világ elől, de nem egész nap az Origót, indexet, M1-et bújja, hanem akár egy kajálás közben is megnéz egy "tutorial-t" amivel valami újat tanul az általa érdekelt programokról. Így fejlődik is és nem megy kárba az ideje. Szerintem ez az igazi érettség.

2017. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként ha egy javaslatom lehet, kicsit módosíts a világlátásodon.

Eddig én akárkivel találkoztam aki politizált, az buta volt, mint a tök. Még a lecsúszott részeg alkeszek is politizálnak állandóan a kocsmában.

Ellenben sok valóban világot látott és értelmes ismerősömet nem érdekli a téma.

2017. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
10%
Miért érdekelné őket? A politikai érdeklődés nem jelent számukra hasznot. A szépségápolás tanulmányozásával a vaginájukat gusztusossá tehetik egy jómódú vicces úriember számára, akinek harminc luxusautója van, nyolc kastélya, és három vállalata. Tehát, miért is érdekelje őket a politika?
2017. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%

Mai lány vagyok.

Nem érdekel a politika, a világban zajló dolgokkal is minimálisan vagyok tisztában. Viszont nem érdekel a luxus, se a divat, se a pasizás.

Bárki politizálhat, a részeg Sanyi bácsi is, de ettől nem lesz érettebb.

2017. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
😅
2017. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

Én se szeretem a magyar politikát, szavazni is kb. felesleges, mert egyik jelölt rosszabb, mint a másik. Szégyen, hogy milyen irányba sodorja a vezetés Magyarországot.


Valóban inkább vidámabb dolgok kötnek le, mert a politika csak keserűséget ébreszt bennem.


Egy "mai" lány.

2017. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%

Megint egy noket piszkalo lehuzo kerdezo...

Fiuk, tenyleg nem unjatok meg az allando nyilvanos nyavajgast?

2017. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!