Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz az a városi...

Tényleg igaz az a városi legenda, hogy a börtönökben a gyenge/vékony férfiak "lesznek a csajok" és nem szabad felvenni a szappant?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szereztem meg a jogosítványomat és az oktatóm szavai belém ivódtak: "Öregem, mostantól egyedül kell vezetned és minden felelősség a tied." Belegondoltam, hogyha ne adj Isten elütök egy gyalogost (ami Murphy törvénye szerint simán benne van a pakliban pl. részeg állat vagy gyerek elém ugrik és engem hoznak ki bűnösnek, mivel rutintalan vagyok), akkor tutira börtönbe megyek. És mivel elég vékony kis termetű huszonéves srác vagyok (56 kg) a sokszor hangoztatott börtöntörvényekből kiindulva tuti pokol lenne az életem, hiszen van az a városi legenda, hogy a gyenge pasikat és pedofilokat a börtönben "megrakják". Most komolyan ilyen állapotok uralkodnak a börtönökben? Mire vannak akkor a börtönőrök? Dísznek? Már hónapok óta annyira stresszelek ezen, hogy amióta meglett a jogsim, nem is mertem a családi autóba ülni, mert félek a felelősségtől. Már nincs mellettem az oktatóm és mindig ezek a börtöntörténetek jutnak az eszembe. Ha egy balesetben meghal egy ember, akkor börtönbe fogok kerülni. Szüleimnek ezt az agymenésemet még nem mondtam el (tuti hülyének néznének) és már agyukra megyek, amiért nem vezetek. De komolyan rettegek a felelősségtől! Tényleg ilyen állapotok uralkodnak a börtönökben? Valaki nyugtasson meg, vagy mondja el az igazságot, hogy átértékeljem az eddigi lehetőségeimet! Mindenkit felpontozok, köszi a válaszokat!

2017. okt. 21. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"és nem szabad felvenni a szappant?"


Ahhoz, hogy esténként te legyél a cellában a lány, nem kell szappan!

2017. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#10: Na ez aztán tényleg bicskanyitogató. Elképesztő módon védik a gyalogosokat/kerékpárosokat miközben azok kamikaze módon bolyonganak az úttesten, mint a zombik. Zebrától 50 m-re átrohanó gyalogos, az út közepén sötétben egykerekező/gördeszkázó hülyegyerek, a 4 sávos úton közepén átrohanó őrült nyugger, sorolhatnám napestig. És akkor még neked kelljen úgy pásztázni a forgalmat, mint a Tesla fedélzeti komputere. Mindeközben meg csodálkoznak, hogy ennyi gázolásos baleset történik. Komolyan mondom nevetséges.
2017. okt. 21. 20:28
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Most ódákat zenghetnénk a hozzáállásodról, de maradjunk annyiban, hogy inkább ne ülj a kormány mögé, husi :D
2017. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagyon ismerős a sztori. Te nem véletlenül Zala megyében jársz vezetni? :D Pontosabban Zalaegerszeg....
2018. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!